nuke a windowsy

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Witam,
mam pytanko: czy pod win XP sa jakies nuki? I czy zna ktos dobra nuke pod win98se bo jakies tam mam ale jak gadam z ta osoba na gg, nukuje ja, pisze ze znukowalo a ona nadal jest... chodzi o nuke co moze nie zawsze zle zeby chociaz czesto zawieszala kompa kolesiowi.
Z gory dzieki
pozdro 4 all
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Jest troszke dobrych nukerow ale czesto nawet najlepszy nic nie pomoze. Jesli ktos sciaga serwispacki do windy i jest niezle zabezpieczony to mozesz mu skoczyc. A tak wogole to poczytaj sobie o dos, ddos, ping itp. Winnuke jest dobry. A tak apropos to powinienem cie odeslac do innych postow bo temat nuk byl poruszany wielokrotnie.
 

Explorer

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2002
Posty
5
nuke reply

Tak sa nukery pod XP,ale wiele z nich niechca dzialac na XP bez niektorych komponent windowsa jak WinSock n stuff
na Win9x Wedlug mnie najlepsze nukery sa IGMP ktore dobrze dzialajom na inne Windowsy moga doprawadzic do "Blue screen of death " albo czasem nawet Reboot systemu,polecam ci Misoskian IGMP nuker ,
SuperKod,Kod,i takze popularny +++Ath0 modem bug By Misoskian
te wsystkie nukery mozesh sciagnac z www.explor3r.tk
<

hm powiem jeszcze ze o ile osoba ktora atakujesz ma firewalla ,atak najprawdapodobniej bedzie nieskuteczny
 
Do góry Bottom