Nuker gg o_O ??

BooLy

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2003
Posty
8
Istnieje moze jakis nuker ktory pozwala nukowac ludkoff ktozy sa na gg ?? W jednym z topicow ktos opisywal rozmowe na gg to wygladalo miejwiecej tak :
Ja:babalala
On:shfjdk
nuke
....
Jak jest to mozecie mi podac skad go wytrzasnac ?? ALbo go napiszcie
<
Ja sie dopiero c++ ucze
<
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Ja mam nawet dobry sposob na nuka w gg.Jesli ofiara ma wolniejsze lacze od ciebie to wysylaj jej mnostwo emotow za jednym razem,a najlepiej jak pare osob sie umowi i zacznie bombardowanie emotami.Prymitywny sposb ale skuteczny hehe
<
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Po prostu trzeba wzisc zwyklemgo nukera i nastawic na port gg i pozabawie :wink:
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by Szyms
Po prostu trzeba wzisc zwyklemgo nukera i nastawic na port gg i pozabawie :wink:

tak zgadza sie wystrczy np. PORT FUCK ktory zapycha porty nastaw na 8074 albo 1550 bo na takim porcie dziala gg
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by Blue
ale poco nukowac?!
a chociazby po to ze jesli ma sie wrednego qmpla i chce sie mu odgrysc bo wkurza cie jego zachowanie mozna mu "zasrywac" gg wten sposob mozesz sie z niego posmiac a on nie bedzie wiedziec kto to
<
 

paul94

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2003
Posty
2
Originally posted by niunio+--><div class='quotetop'>CYTAT(niunio)</div>
<!--QuoteBegin-Szyms
Po prostu trzeba wzisc zwyklemgo nukera i nastawic na port gg i pozabawie :wink:

tak zgadza sie wystrczy np. PORT FUCK ktory zapycha porty nastaw na 8074 albo 1550 bo na takim porcie dziala gg[/b]


Mam na HDD PortFuck wpisuje port jaki podales Ip ofiary i jakos nie widze aby nagle na gg znikał .. Napisz jak dokladnie to sie robi
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
sumioe portfuck jest juz przestarzaly i nie za bardzo dziala.... ;/
uzyj jakiegos nowszego.... albo pomysl o trojanie - wiecej pozytku
 
Do góry Bottom