O forum,o hakach

.ViPeR.

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2006
Posty
1
Witam
otóż jestem nowy na tym forum i mam parę pytań
1:czy posiadając to konto na tym forum mogę być bezpieczny,że żaden z adminów,modków mnie nie zhakuje?
miałem już wiele hacków i nie chce znów ;(
2:chce zhakować kumpla wysyłając mu jakiegoś bota do tibi bo to taki tuman,że znaleźć nie może.. i co najlepiej zamieścić mu jakiegoś key~~,trojana i jak,żeby nie było tego widać?i on mnie prosi żebym mu wysyłał na emaila..Jestem nowy a tu jest wiele tematów więc trudno tu znaleźć
<

3:prosze o wyrozumiałość..
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by .::ViPeR::.
Witam
otóż jestem nowy na tym forum i mam parę pytań
1:czy posiadając to konto na tym forum mogę być bezpieczny,że żaden z adminów,modków mnie nie zhakuje?
miałem już wiele hacków i nie chce znów ;(
2:chce zhakować kumpla wysyłając mu jakiegoś bota do tibi bo to taki tuman,że znaleźć nie może.. i co najlepiej zamieścić mu jakiegoś key~~,trojana i jak,żeby nie było tego widać?i on mnie prosi żebym mu wysyłał na emaila..Jestem nowy a tu jest wiele tematów więc trudno tu znaleźć
<

3:prosze o wyrozumiałość..

Strone o hakach znajdziesz tutaj. bardzo polecam
smile.gif


Odp. 1. Tak admini cię nie zhakują, moderatorzy chyba też.. no ale uważaj na d3vila bo on jest bardzo groźny moderator i nie wiadomo co zrobi jak zobaczy ten temat, może spadnie z krzesła?
<


Odp. 2. Tak botem do tibii go zhakujesz.. polecam TibiaBot 2006. A tutaj instrukcja obsługi: o tutaj
Powodzenia.

Odp. 3. Rozumiem dlatego też przeniosłem twój temat.

Panowie pomyślałem że taki temat nie może się marnować w koszu
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Tak.
d3vil jest bardzo zły jak widzi takie tematy.
d3vil twierdzi, iż są to prowokacje
d3vil za coś takiego daje bany.
d3vil jest bardzo nerwowy.
d3vil chyba musi się leczyc z powodu nerwicy...
 
Do góry Bottom