Obserwowanie co robi inny użytkownik

Tex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2006
Posty
1
Witam,jestem nowy,jak w temacie szukam programu dzięki któremu mógłbym widzieć na moim monitorze to co robi użytkownik o danym IP.tzn. widziałbym jego ekran na moim.Proszę o pomoc w wyszukaniu takiego programu bo jeszcze słabo orientuje się jakie programy znajdują się tutaj i do jakiej kategorii należałby taki program ,tzn trojan,keylogger czy inny.Może być też program który przesyła sam tekst z klawiatury od inwigilowanego użytkownika jeśli nie ma z widokiem ekranu.thx i pozdrawiam
 

Śmietana

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2005
Posty
17
większość trojanów ma możliwość robienia screenów no i wbudowany keylogger, ale polecałbym ci keylogger VSK
 

Biegany

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2006
Posty
29
Radmin
smile.gif
 

gangster_PL

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2006
Posty
7
ogolnie to mu chcodzilo o program ktory nie robi scrreno tylko jak sie go wlaczy to z komputera swojego robi komputer ofiary czyli widzi ruchy no i sam moze kontrolowac wszystko widzac tak jak by to byl jego kompa no a nie bedzie
<
wiem bo kiedys admin w sieci lan jak mi sie cos z netem zepsulo pytal mi sie czy moze wejsc na kompa mi to naprawidz to sie zgodzilem no i po paru minutkach widzialem jak mi kursorem po pulpicie latal xD i wlaczal rozne gowna
<
 

klen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2006
Posty
62
a jaki z tego typu programow mozna uruchomic zdalnie? tzn mam np. serwer ggt u ofiary i chce jakos taki program do zdalnego pulpitu u niego uruchomic..
z gory dzieki
 

ciucio

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
1
to moze jakies konkrety jak sie taki program nazywaktory by to wszystko robil a i z kad mam wiedziec jaki adres IP ma ten ktos do kogo chce wejsc na kompa
 
Do góry Bottom