Od czego zacząć ? Keylogger pisany w....

fdk00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2013
Posty
1
Witam ,
potrzebuje keyloggera z funkcją przesyłu "klawiszy" na mój adres e-mail , chciałbym to zrobić w formie "nakładki", czyli wysłać "komuś" np. zdjęcie , mp3 , film. Chciałbym zrobić to sam lecz kompletnie się nie znam na programowaniu. Szukałem w internecie i nic , potrzebuję pomocy w postaci"
-Jaki Program Wybrać
- Instrukcję obsługi
- Poszczególne skrypty
- procent powodzenia
- Ewentualnie linków pomocnych mi w tej sprawie
Z Góry dzięki ,
za pomoc jestem w stanie się odwdzięczyć jeśli ktoś ma obawy zapraszam na priv
[email protected]
,prosiłbym o szybką odpowiedź.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Jak jesteś totalnie zielony i nie potrafisz programować to nie licz, że napiszesz keyloggera w tydzień, nawet miesiąc to mało czasu żeby opanować dobrze te wszystkie zagadnienia. Po pierwsze musisz znać jakiś język programowania na dobrym poziomie, polecam C++. Jak już go ogarniesz, możesz poszukać source jakiś innych keyloggerów i próbować coś sam na ich wzorze skleić tylko lepiej:D w google: "C++ Keyboard Hook"

Jak chcesz gotowca, zapraszam na stronę mojego autorskiego keyloggera: http://hermes-keylogger.p.ht/, spełnia wszystkie twoje wymagania.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Co z tego że się trochę nauczy , weżmie jakieś dostępne source i je zdebuguje.....Jestem ciekaw co bedzie przy skanowaniu np na virustotal.Takie source mogą posłużyć jedynie za wzór bo kazdy jeden antywirus zawyje ze śmiechu jak dostanie binarkę zdebugowaną czyjegoś keyloggera(z takich ogólnie dostepnych sources).
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Co z tego że się trochę nauczy , weżmie jakieś dostępne source i je zdebuguje.....Jestem ciekaw co bedzie przy skanowaniu np na virustotal.Takie source mogą posłużyć jedynie za wzór bo kazdy jeden antywirus zawyje ze śmiechu jak dostanie binarkę zdebugowaną czyjegoś keyloggera(z takich ogólnie dostepnych sources).
Czy Ty wiesz w ogóle co to znaczy debugować? Bug to z angielskiego robak, pluskwa i nazywa się tak błąd w programie. Debug znaczy odpluskwić czyli pozbawić błędów.

Czy poziom tego forum sięgnął kiedyś tak nisko? ...
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
D.F. .....skoro Wiesz co to debugować to również powinieneś wiedzieć to że są pewne programy które przy debugowaniu tworzą binarkę Panie Szanowny.Binarka tak samo nadaję się do użytku w co byś nie kliknął czy to w Debug czy to w Build.Jesli dojdą do tego jakieś pliki dodatkowe to i tak będą w folderze z binarką więc plik się uruchomi.Skoro facet zaczyna się uczyć czegoś tam to może nie wiedzieć na początku co znaczy Build a co znaczy Debug jednak że w obu przypadkach i tak będzie miał binarkę zdatną do użytku.Morał z tego jest jeden.Zamiast pisać co znaczy z angielskiego Bug (nie mylić z Bogiem)proponuję umieśćić kilka kodów żrodlowych łącznie z opisami jak zacząć dla ludzi którzy chcą sie uczyć programowania.Pozdrawiam
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Czy Ty wiesz w ogóle co to znaczy debugować? Bug to z angielskiego robak, pluskwa i nazywa się tak błąd w programie. Debug znaczy odpluskwić czyli pozbawić błędów.

Czy poziom tego forum sięgnął kiedyś tak nisko? ...
Raczej nie i obawiam się, że będzie coraz gorzej. :/
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Kompilacja którą miał pewnie na myśli barukoru (tryb debug) generuje często w binarnarce dodatkowe dane dla programisty i debugera (przykładowo gcc z parametrem -q), często również dodaje kod źródłowy, dzięki czemu można łatwiej analizować sobie kod maszynowy (np w debugerze gdb z podglądem źródła). Programu w ostatecznej wersji się tak nie oddaje... a samo DEBUGOWANIE nie jest kompilacją jak zwrócił uwagę D.F.

D.F. ma w 100% racje, nazywanie procesu kompilacji debugowaniem jest sporym nadużyciem.
 
Do góry Bottom