Odbezpieczenie pliku .luc

Ziuta

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2011
Posty
14
Witam, mam do gry mod ze scriptami LUA. Zostały one zakodowane do formatu ".luc", a ja potrzebuję je odczytać. Próbowałem dekompilacji programem Luadec i pojawiały się błedy w oknie typu:


Napisałem nawet plik wsadowy:
Kod:
@echo off

for %%f in (*.luc) DO LUADEC.EXE %%f > %%f.lua

i jak go uruchomię, to powstaje nowy plik, ale jest on całkowicie pusty...

Potrzebuję odczytać te scripty, ponieważ gra zgłasza błędy z ładowaniem ich i chcę się dowiedzieć co jest w linijce zgłaszanej przez wpis w log'u gry.

Może ktoś podać jakiś program do odblokowania tych plików lub napisać do mam robić??
 

Ziuta

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2011
Posty
14
Niestety okno pojawia się na niecałą sekundę i znika i nic się nie dzieje... Co do szukania w google to po kilku godzinach szukania postanowiłem napisać tutaj temat...
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Trzeba uruchomić program przez Windowsowy wiersz poleceń. Wybierz z menu start, uruchom i wpisz do małego okna cmd. Do wyższego folderu przechodzisz za pomocą komendy cd.. to taka mała wskazówka.
 

Adam334

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2013
Posty
1
Ja właśnie korzystam z programu Easy LUA Decompiler. Niestety nie działa on tak jakbym sobie życzył czyli odkompilowane pliki są całkiem puste :/
W googlach też nic nie mogę znaleźć :/
Edit:
Udało mi się już uporać :) Skorzystałem z luadec :p
 
Ostatnia edycja:

PATRYK45353

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2013
Posty
2
Też chce to rozkodować. ;) Otworzyłem to przez cmd i nic wyświetla się jakiś błąd... i co z tym dalej zrobić? Ziuta wiem o jaką grę ci chodzi. :D A trzeba otworzyć ten program przez cmd?
 
Do góry Bottom