Odczytanie haseł

Haaqu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
7
Witam!
Mam takie oto pliki z przeglądarki chrome:
34kIw.png

Są w nich zapisane hasła. Kiedy podmieniam je w
Kod:
X:\Users\xxx\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default
To wszystko cacy, wchodzę np. na gmaila czy jakieś forum i jestem zalogowany hasłami z tych plików, problem jest kiedy chcę odczytać te hasła.
Otóż programy do odczytywania haseł z przeglądarek albo nie pokazują nic, albo pokazują nadal MOJE zapisane hasła.
Moje pytanie jest, jak mam odczytać hasła z tych plików?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Próbowałeś odczytać hasła za pomocą samej przeglądarki Chrome ? Ustawienia -> Pokaż ustawienia zaawansowane -> Zarządzaj zapisanymi hasłami -> tutaj znajduje się opcja do odczytu zapisanych haseł ?
 

Haaqu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
7
Jak jestem na swoim profilu to pokazuje moje hasła, jak utworzę nowy profil i tam wrzucę te pliki to nie pokazuje żadnych haseł, pomimo tego, że tak jak wspomniałem na strony się loguje
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
To może zamiast tworzyć nowy profil, spróbuj podmienić te pliki w istniejącym już profilu, może to coś da.
 

Haaqu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
7
No właśnie chodzi mi o to, że jak na istniejącym profilu podmienię pliki to nadal pokazuje moje hasła.
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41
Ostatnia edycja:

Haaqu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
7
No jak złe, skoro jak podmieniam wszystkie pliki jakie są w archiwum to kiedy wchodzę np na gmaila to jestem logowany automatycznie nie na swojego maila, tylko na maila z tych logów?
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41

Haaqu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
7
Próbowałem tego programu.
A co do eksportowania to jak?
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41
A co do eksportowania to jak?



Kliknij menu Chrome Chrome menu na pasku narzędzi przeglądarki.
Wybierz Zakładki.
Wybierz Menedżer zakładek.
Kliknij menu Organizuj w menedżerze.
Wybierz Eksportuj zakładki.

Chrome wyeksportuje zakładki do pliku HTML, który możesz potem zaimportować do innej przeglądarki.
 

Haaqu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
7
Po zaimportowaniu do mozilli co prawda importuje zakładki wszystkie, ale haseł dalej nie pokazuje. Zarówno programy jak i sama przeglądarka w ustawieniach
 

maciejkaczkowski

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2012
Posty
34
W tych plikach nie znajdziesz haseł. Są zapisane w "Login Data" lub "Web data". Na strony wchodzisz prawdopodobnie z tego powodu, że nie wylogowałeś się z poprzednich sesji i przeniosłeś cookies do nowego programu. Chrome używa DPAPI do szyfrowania danych więc po przeniesieniu plików na nowy profil/system haseł nie będzie można zdeszyfrować. Hasła można odczytać tylko na profilu źródłowym.
 
Ostatnia edycja:

maciejkaczkowski

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2012
Posty
34
Dopóki serwery Ciebie nie wylogują to teoretycznie możesz z nich korzystać, ale haseł nie odzyskasz. To jest wada/zaleta Chrome, podobnie ma Internet Explorer.
 
Do góry Bottom