Odkodowywanie plikow z zend studioguart.

Gandziorz

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2005
Posty
114
Pewnie i tak z nowu mi nie pomoże jak zawsze ale sproboje.

Wstep:
Zend StudioGuart jest programem do zakodowywania plikow php itp. Oznacza ze nawet jak dostaniemy w skrypt w rece to go nie odczytamy zobaczymy jakies ciagi np.:
Kod:
2002062301
i jeszcze gorzsze znaki..
Zend jest instalowany na serwerach dzieki czemu serwer go "odkodowuje". Program zend jest napisany w sposob taki ze pewna ciaglas zawsze zostaje.
Jest to ciaglas dlatego japonczycy maja zrobiony "alfabet" jak to jest zakodowane. Potem podstawiaja i maja gotowca.

Oco mi chodzi:
Chcialbym sie dowiedzieć jak można odszyfrowac plik z zenda. Wiem ze to trudne ale dlatego weszlem na haker.com.pl a nie na jakiegos bloga. Mam ogromną nadzieję że pomożecie mi wyjaśnić tajemnicę "kodowania" programu zend.

Z gory dzieki.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Chodzi o Zend Guard.
Ściągnąć program i zobaczyć pod debuggerem jak to koduje?
Nie mam pojęcia jak to zrobić...
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Gandziorz
sproboje. ciaglas. weszlem na haker.com.pl a nie na jakiegos bloga.
chyba jednak powinienes wejsc na jakiegos bloga...
chociaz interpunkcja na +
<
 

Gandziorz

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2005
Posty
114
Nie róbmy off-topic. A jak chcsz mogę poprawić:
Spróbuję, ciągłość, wszedłem, jakiegoś. teraz ok?

Wszelka pomoc jest wskazana.
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370

Gandziorz

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2005
Posty
114
Gościa od qinvent.com znam z msn.
Ale chodzi mi oto że nie chcę płacić tylko sam to zrobić. Gdyby mi podał jakie są to zamienniki byłbym dla niego konkurencją. Dlatego muszę samemu się dowiedzieć jak się rozkodowuje zend'a.

A jakby napisać skrypt który pokazuje skrypt po odkodowaniu? Skrypt zakodowany w zendzie automatycznie sie decoduje na stronie na normalne tagi czyli <?php ..... Coś co pokaże gotowy kod np. do skopiowania.
 
Do góry Bottom