odmowa dostepu

Dinah

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2003
Posty
7
Jak uruchamiam CafeiNi pojawia sie komunikat : "odmowa dostepu blablabla". Why?
 

mellodeque

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2002
Posty
21
Może tak coś więcej ? Tzn, co dokładnie uruchamiasz - configuratora, czy klienta? Może zobacz atrybuty pliku... kto wie... pokombinuj
 

Dinah

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2003
Posty
7
wiec wlaczam klienta i pojawia sie wyzej wymieniony komunikat. mam windows 98 jesli to cos zmienia.
a kombinuje caly czas
smile.gif
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
A moe masz jakiegos antyvira co sie rzuca lub program do blokowania trojanow wlaczony?
Albo nie masz uprawnien administratora do kompa? Niewiem- mi na win98se cafeini chodzi bez problemow. Albo ktos ci nazwy podmienil i w miejsce serwer wpisal client i vice versa? :D
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Originally posted by Dinah
wszystkie antyviry wylaczone. problem nadal jest
<
Sproboj sciagnac z innego miejsca - moze poprostu tamten jest uwalony i tyle a czasem sie tak zdarza
<
 

bube&amp;#124;

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2005
Posty
9
Wiem, że stary temat, ale to zamiast zakładać nowy...

Wziąłem z jakiejś strony skrypt exploita, który otwiera dany plik na kompie ofiary (albo instaluje?... nie pamiętam, zresztą to nie ma znaczenia
smile.gif
) . Rzecz jasna usunąłem z niego błedy, bo takie były umieszczone, wszystko powinno działac, ale....
Kiedy chcę ten plik .php uploadować albo nawet przenieść do innego folderu, pojawia się "Odmowa dostępu. W Total Commander wyuskakuje :Błąd: Nie mogę czytać [ścieżka do pliku]! Innym programem też tego nie mogę zrobić, a wyłączonego mam firewalla, jak i AV :]
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś opisał, jak to ominąć...
smile.gif
 

bube&amp;#124;

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2005
Posty
9
a jednak.... ciagle ten sam problem :/
nie chodziło mi o pliki na serwerze, tam już doszedłem jak ustawić to 777... Jak robię ten skrypt i go później zapisuję (obojętnie z jakim rozszerzeniem), nie mogę nic z nim zrobić :/ (no, nazwe i rozszerzenie zmienic, ale to wszsytko...). Zalogowany jestem jako admin, więc nie wiem, dlaczego mi odmawia dostepu. Mam Win XP, a może jedyne wyjście to Linux..?
 
Do góry Bottom