Odnalezienie archiwalnego ogłoszenia w otomoto

kenas1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2013
Posty
3
Jestem tu nowy, nie mam do kogo sie zgłosić, nie mam pojecia do kogo iść, sprawa jest nastepująca.
W styczniu 2011 roku zakupiłem samochód z ogłoszenia z otomoto, zarejestrowałem i w czerwcu zabrano mi auto ponieważ było kradzione, zbierałem wszystkie dane na temat sprzedającego lecz jakiś czas temu padł mi twardy dysk i wszystko straciłem. Obecnie sprawe chcą umozyc z pododu braku dowodów, wiem ze to ogłoszenie gdzieś jest bo w czerwcu je miałem, link wszystko, obecnie nie moge je zlokalizować, do dalszej sprawy potrzebuje tylko ogłoszenia a przede wszystkim numer telefonu jaki widniał w tym ogłoszeniu. jezeli ktoś mógłby mi pomoc lub poradzic jak to zrobić aby znalezc ten link, sadze ze dla wielu z Was to zaden problem natomiast dla mnie jest to prawie niemożliwe
 

kenas1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2013
Posty
3
Kolego tutaj szukałem ale nic nie znalazłem, podam troche informacji moze ktoś pomoze zlokalizować to ogłoszenie.
Jeżeli ktoś może pomóc chetnie podam wszystko co pamietam.
Ogłoszenie prowdopodobnie ukazało sie 26.01.2011 na portalu otomoto a sprzedający zakończył edycje tego ogłoszenia 27.01.2011.
Chodzi o samochód BMW E46 z 2003 roku 316 benzyna sedan ceny nie pamietam ile była w ogłoszeniu ale miedzy 15300 a 16500, zdjecia były na parkungu przy autostradzie na dachu miał cb radio kolor samochodu srebny, miał alufelgi samochód na holenderskich rejestracjach, lekko uszkodzony lewa strona tylne drzwi,błotnik miejsce sprzedaży Częstochowa.. dokładnej treści ogłoszenia nie pamietam.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Ciężko będzie, mało danych. Szukałeś firm zajmujących się odzyskiwaniem danych, często posiadają bezpłatną diagnostykę czy odzyskanie nawet przy fizycznych uszkodzeniach jest możliwe?

Nie wszystko się zgadza:
http://archiwumallegro.pl/bmw_330_30_d_e46_mpakiet_2003-1425869627.html


BTW: a danych o aukcjach wystawionych/licytowanych nie posiada się w swoim profilu ?
Jeżeli byłeś stroną transakcji, możemy Ci przesłać podstawowe dane archiwalnej oferty:
  • numer,
  • cenę,
  • datę zakończenia,
  • login kontrahenta.
 
Ostatnia edycja:

kenas1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2013
Posty
3
Niestety to nie to ogłoszenie.
Ogłoszenie było wystawione w otomoto, osobe która znajdzie ogłoszenie moge wspomoc finansowo.
Jezeli ktoś bedzie potrzebował jakieś dane a bede wstanie je podać to prosze pisać, dodam ze znam dane osoby która sprzedała ten samochód jak również IP i IP DNS jezeli to cokolwiek zmieni.
 
Do góry Bottom