Odnalezienie telefonu. POMӯCIE!!!

Kami81

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2011
Posty
1
Witam.
Moje pojęcie na temat informatyki, hackingu etc. jest równe niemal zeru, dlatego zwracam się do was o POMOC!!!
Miesiąc temu albo ktoś mi ukradł albo zgubiłam tylko nawet nie wiem gdzie telefon komórkowy. Telefon nie byle jaki bo HTC HD2. I teraz moja prośba:
Otóż czy jest taka możliwość aby w jakikolwiek sposób namierzyć telefon (o ile jest oczywiście włączony)nie wiem np. po IMEIu, adresie IP, GPS, czy czymkolwiek innym ??? a jeśli nie jest podłączony do sieci to czy można namierzyć jego ostatnie położenie????

Proszę was tylko nie piszcie mi żebym poszła na Policję a potem do Orange, bo Policja zgłoszenia nie chce przyjąć (bo przecież napewno go zgubiłam, bo nie potrafię udowodnić kradzieży :)) a oni to mają ważniejsze sprawy niż szukanie zguby a PTK Centertel bez zgłoszenia od w/w instytucji nic też z tym nie zrobi.
Proszę o odpowiedź czy da się coś z tym zrobić a jeśli tak to proszę o kontakt bo bardzo zależy mi zarówno na telefonie jak i na danych nim zapisanych (zdjęcia i filmy dziecka) oraz kontaktach.
Jeszcze raz proszę o pomoc wiem że wy potraficie :)
 

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
Użyj do tego celu bardzo precyzyjnych narzędzi. Pierwsze to bluetooth, według mnie mało precyzyjne ok 100m. Polecam użyć podczerwieni bo jest dokładniejsza ok 3m. W ostateczności użyj dźwięków dzwonka :) Żartuje. Operator może sprawdzić do której stacji ostatnio logował się dany nr telefonu. Więc obszar poszukiwań w porównaniu do wielkości telefonu jest ogromny. Nie wiem jak z GPS-em, choć technicznie pewnie taka możliwość mają to jest więcej jak pewne ,że się na to wypną bo będą mieli następnego chętnego na telefon.
 

-HakerDominik-

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2010
Posty
61
Jak wiesz, gdzie mniej - więcej go zgubiłaś, to zadzwoń do niego. Może usłyszysz swój dzwonek.
 
Do góry Bottom