Odzyskanie archiwum tlen

simona806

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2010
Posty
2
Mam dość, jak dla mnie wazną sprawę-z powodów osobistych , moje archiwum tlenu powiazanego z gg pozostało na komputerze do którego nie mam juz dostępu, na moim laptopie zainstalowałam sobie moj nr, ale nie wiem jak ściągnąc archiwum , czy ktoś może mi pomóc?
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Najlepiej coś podesłać, na tamten komputer w celu jego ściągnięcia - Złodzieja plików.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Chyba że masz dostęp np do dysku twardego ;)
W jakim sensie mamy rozumieć nie masz dostępu? Fizyczny czy żaden nawet przez internet/sieć?
 

simona806

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2010
Posty
2
Komputer z archiwum stoi w innym mieszkaniu, ja mam swoje hasło, i komputer w swoim,korzystam ze swojego tlena i numeru, jak na razie nie mam dostepu do komputera, a chcialabym odzyskac swoje archiwum
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Komputery osobiste sa najczesciej firewallowane przez sciany sprzetowe badz programowe, niczego nie osiagniesz takim gniotem.

Najlepiej oszukac wlasciciela komputera oferujac mu oprogramowanie ktore by wspieralo transfer plikow przez tcp/ip.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Opcji jest wiele. Ja widzę 2 najważniejsze:
1) Tak jak napisał kolega wyżej - czyli mając program trojan przesłać archiwum gg z jego komputera na Twój komputer. Gdzie mogę znaleźć taki program? Poszukać darmowego (wykrywalnego) programu na google.pl lub napisać w dziale zlecenie - oprogramowanie o niewykrywalnego myślę że do 100 zł spokojnie Ci ktoś napisze.
2) Jeśli znasz się z tym gościem (bo nie wierze że nie znasz się z nim a jakimś cudem tam się właśnie znalazło Twoje archiwum) powiedzieć mu jaka jest sprawa, iść z pendrivem i zrzucić sobie archiwum ;)
 
Do góry Bottom