Odzyskanie konta Gadu-Gadu po formacie dysku!

PuCiK1949

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2010
Posty
2
Witam.
Otóż wczoraj sformatowałem dysk.
Po wgraniu wszystkich programów
, odpaliłem komunikator "Gadu-Gadu".
Po wpisaniu poprawnych danych wyskakuje mi: "Błędne hasło".
Po przypominaniu hasła nic nie będzie, iż pisze że email jest inny.


Teraz pytanie:
1. Odzyskiwanie danych (da radę??)
2. Jakieś możliwości przejęcia numeru ?? (Pisałem już do Gadu-Gadu, ale nie odpowiadają)

Jest to dla mnie bardzo ważny numer.

Proszę o jakieś realne podpowiedzi.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Zapomnij, że GG Ci uwierzy, musisz im jakieś dowody przesłać a takich pewnie nie masz. Zostało Ci odzyskiwanie danych, da radę jeżeli się w jakimś stopniu zachowały ale coś na pewno odczytasz.
Po przypominaniu hasła nic nie będzie, iż pisze że email jest inny.
"iż" to popularne wśród chcących zaimponować głupotą słowo które bezmyślnie wstawiają w wypowiedź myśląc, że zrobi lepsze, piorunujące wrażenie. Podstaw sobie zamiast "iż" "że" w Twoje zdanie i przeczytaj to.
 

PuCiK1949

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2010
Posty
2
Witam.
Wszystko już załatwione.

Dla ludzi którzy mają taki sam problem, umieszczam rozwiązanie:
http://help.gadu-gadu.pl/showpost.php?p=11468&postcount=76

Wystarczy zaczerpnąć informacji i wysłać wiadomość do pomocy technicznej Gadu-Gadu o powyższej treści.


Jeśli pomoc wam nie odpowiada, jest to oznaka że wiadomość nie spełnia oczekiwań (za mało informacji na temat numeru/problemu)!

Pozdrawiam.

P.S Zabłysnąłeś głupotą.
 

grzebacztronik*

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2011
Posty
28
no właaaaaaaaśnie , załóżmy, ze mam dokładnie ten sam problem -chcę odzyskać plik archives.dat po formacie -nie udało mi się zrobić tego za pomocą programów do odzyskiwania danych (nawet przy wykorzystaniu ich pełnej wersji), tablice alokacji świecą pustkami ,jeśli chodzi o ten plik - też chciałbym się skontaktować z guru gg ;) -zapytałem o to na elektrodzie -patrzcie co mi napisali http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=9034206#9034206 -sądzę , że się mylą , a wy?
 
Do góry Bottom