Odzyskanie konta

Senex

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2013
Posty
2
Witam,
jestem tutaj nowy i jeżeli zrobiłem coś nie tak proszę o wyrozumiałość ;)
Kilka dni temu ktoś włamał się mojej dziewczynie na ask.fm został zmieniony e-mail oraz hasło. hasło zostało zapomniane a e-mail został usunięty z serwerów wp.pl ;/ czy jest jakaś możliwość odzyskania hasła ? Ask.fm nie odpowiada na pytania.
Pozdrawiam Senex
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41
Witam,
Kilka dni temu ktoś włamał się mojej dziewczynie na ask.fm został zmieniony e-mail oraz hasło.

Witam,
hasło zostało zapomniane

rozumiem ze ten kto sie wlamal zapomnial hasla :)

e-mail został usunięty z serwerów wp.pl

po kilku dniach nie usuwaja konta z WP (regulamin)

proponuje:
pogadaj ze zmieniajacym (sadze ze znajdziesz go w lustereczku :p ) - moze sobie przypomni

pisz do suportu portalu podajac wszystkie przyczyny jakie podales tutaj (sprawdza logi, IP z ktorych sie logowano itd ) i dadza odpowiedz
 

Senex

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2013
Posty
2
Nie nie osoba z lustereczka, tylko dziewczyna ;p niestety obsługa wp jak i aska nie odpowiadają. Ostatnie logowanie było z mojego kompa na przeglądarce google chrom nie da się jakoś hasła po cookie ? słyszałem kiedyś, że włamywali się na facebooka przez kopię cookie ?
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41

jn124

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2013
Posty
3
możesz po IP dojść i napisać program który da ci dostęp do komputera złodzieja konta np. programik trojan albo podac go na policje jak zdobędziesz jego IP :)

jeśli coś źle napisałem prosze o szcególną wyrozumiałość ponieważ jestem tu początkujący
 
Do góry Bottom