odzyskanie pliku

Rheen

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2005
Posty
2
otoz, popsula mi sie plyta glowna, gdzie jest podpiety dysk twardy i teraz nie moge odzyskac tego pliku, czy jak podlancze do innej plyty to odzyskam plik?

na jednym z dyskow jest system xp, czy jak podlacze do innego komputera ten dysk, automatycznie mi sie wlonczy system?

jak odzyskac ten plik?
<



dziekuje za pomoc...
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Rheen
otoz, popsula mi sie plyta glowna, gdzie jest podpiety dysk twardy i teraz nie moge odzyskac tego pliku, czy jak podlancze do innej plyty to odzyskam plik?

na jednym z dyskow jest system xp, czy jak podlacze do innego komputera ten dysk, automatycznie mi sie wlonczy system?

jak odzyskac ten plik? :(


dziekuje za pomoc...
ad.1 tak
ad.2 tak, jeśli dysk będzie jako master. oczywiście będzie musiał wykryć sprzęt innego komputera niż wcześniejszy
ad.3 iść do kogoś i podłączyć ten dysk jako slave, skopiowaći tyle... jeśli masz system na partycji NTFS i tam jest plik to musisz iść do kogoś z tym XP
 

zipoll

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2004
Posty
34
nie no twoj system sie nie wlaczy, ale jesli dysk jest sprawny to u kumpla mozesz sobie odzyskac pliki bo one tam sa nawet jak zmienisz plyte to, to co masz na dysku ci nie zniknie, jesli oczywiscie dysk sie tez nie sfajczyl a moze to ci sie dysk sfajczyl a nie plyta hehehe
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Originally posted by zipoll
nie no twoj system sie nie wlaczy, ale jesli dysk jest sprawny to u kumpla mozesz sobie odzyskac pliki bo one tam sa nawet jak zmienisz plyte to, to co masz na dysku ci nie zniknie, jesli oczywiscie dysk sie tez nie sfajczyl a moze to ci sie dysk sfajczyl a nie plyta hehehe

Dlaczego mialby sie nie wlaczyc ??:> Jesli kumpel ma calkiem inny sprzet to prawdopodobnie bedzie rozdzielczosc 640x480 16 kolorow, nie bedzie dzwieku itd. ale wlaczy sie ;]
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Lechusky: uch stwierdzenie ze na pewno ruszy nie jest okeśleniem prawidłowym, kolega może mieć np 486 z 2 mega ramu :/ i wtedy co ruszy
<


PS: słyszałem że na gorszych systemach system ruszał jednak po wielkich modyfikacjach oraz dużego wysiłku.

Pozdrawiam

DJBOSS666
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Originally posted by DJBOSS666
Lechusky: uch stwierdzenie ze na pewno ruszy nie jest okeśleniem prawidłowym, kolega może mieć np 486 z 2 mega ramu :/ i wtedy co ruszy
<

Nom chodzilo mi raczej o zmiany sprzetowe typu np.: inny producent kart graficznej itp. Jednak racja, ze kolega moze miec za slaby sprzet zeby ruszyl win xp (w dzisiejszych czasach malo prawdopodobne ale mozliwe)
<
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by SZKOD[nick
]Co Wy ti prawicie? Przecież automatycznie wykryje zmiany sprzętowe...
Nie prawda - system wcale nie musi sie wlaczyc, ssam mialem takich przypadkow kilka. Przede wszystkim zalezy od tego jak duze sa roznice w konfiguracji sprzetowej tych dwoch kompow. Poczciwy 9x by sie uruchomil na pewno ale z xp-kiem roznie bywa - wiem z doswiadczenia. Przeciez sa dziesiatki rzeczy ktore moga nie wypalic i sie system nie uruchomi - wystarczy ze bedzie stara plyta.
 
Do góry Bottom