Odzyskiwanie forografi usuniętej z facebook'a

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
Witam, mam pewien problem. Wczoraj przeglądana przezemnie fotografia na obcym profilu na facebook'u została usunięta a stanowi dowód. Jaka jest możliwość odzyskania jej, bo wiem że się da. W internecie niema rzeczy niemożliwych. Czytałem ze w plikach cookie zostaje itd lecz nie umiem tego odczytać. Mam URL do usuniętego zdjęcia. Jeśli wybrałem złe podforum proszę przenieść bez usuwania - nie wiedziałem gdzie napisać ten temat. Pozdrawiam
 

szkitoniarz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2013
Posty
35
Musisz zgłosić użytkownika, który wrzucił to zdjęcie. Jeśli któryś z adminów zwróci na to uwagę, prawdopodobnie odezwie się do Ciebie. Wtedy ten admin będzie mógł odtworzyć kopię zapasową tego zdjęcia z innego serwera.
Pzdr.
 

matrixcj

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2013
Posty
1
szkitoniarz

Zaliczasz tylko posty , polscy uzytkownicy poddani są europejskiemu serwerowi facebook .
Raczej masz nikłe szanse na odzyskanie zdjęcia . Wystarczy że chłopak usunął wszystko co możliwe z przeglądarki , lub ssciagnal specjalny program do czyszczenia pamieci .

Zeroo cokkie nawet kopie wszystko ..

Wtedy żaden serwer nie skojarzy zadnego zdjecia z nim ... = nie dasz rady go odzyskać , lecz to nie oznacza że nie mozesz probowac .
 
Do góry Bottom