Odzyskiwanie hasla gg

N

nBD

Gość
Moja kolezanka miala problem ze skradzionym haslem, postanowilem jej pomoc i wyslalismy maila do gg z opisem sytuacji. W odpowiedzi dostalismy to
Drogi Użytkowniku,

Proszę Cię o podanie odpowiedzi na wszystkie poniższe pytania.
Informacje te są niezbędne do weryfikacji Prawowitego użytkownika numeru Gadu-Gadu,
z którym występuje problem.

1. nr GG z którym występuje problem
odp:

2. data założenia konta ( przybliżona )
odp:

3. adres email użyty podczas procesu rejestracji (nawet jeżeli już nieaktualny)
odp:

4. na jaki adres email ostatnio były wysyłane przypomnienia hasła
odp:

5. adres IP, z którego nastąpiło ostatnie poprawne logowanie komunikatora
( w przypadku nie posiadania wiedzy na temat Adresu IP można posiłkować się stroną
http://www.whatismyipaddress.com/ )
odp:

6. data ostatniego poprawnego logowania (dzień/miesiąc/rok)
odp:

7. hasło, które ostatnio działało (takie które użytkownik pamięta)
odp:

8. okoliczności w jakich stałeś się użytkownikiem tego konta GG
odp:

9. inne uwagi/okoliczności
odp:[/b]
Po odeslaniu odpowiedzi otrzymala nowe haslo. Co wiecej gg przyslalo liste ip z ktorych logowano sie na numer wraz z datami. Dochodzenie ciagle trwa
smile.gif
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
jeśli rzeczywiście ktoś jej zapiepszył konto umyślnie na GG to teraz masz liste adresów IP i możesz się zrewanżować za wyżądzoną Jej krzywde ;]

z jednej strony koleżanka ma konto a z drugiej masz adresy kompów i możesz je wyokżystać :killer:
 

thral

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2006
Posty
7
a mi nie wyslali mi nowego hasla ;/ czekam 3 dni od piatku ktos mi gg z hackowal zminil haslo i maila(do przypomnienia) ;/

p.s teraz szukam ja wyciagnac haslo z serwera gg
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Moze napisz do ekipy Gadu-Gadu i podaj im maila ktorego tam miales i powiedz zeby ci przypomnieli haslo, moze to zrobia, moze nie warto sprubowac ;] jeszcze raz moze poskutkuje
smile.gif
 

Squealer

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
3
najlepiej to podpieprzyc eksploitem ;] ale to wymaga widzy ktorej ty NARAZIE nie posiadasz ;]
 

ciema

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2007
Posty
2
To mi to do cholewki wytlumaczcie... siedze na gg i pisze sobie spokojnie, a po chwili juz nie siedze bo haslo jest zle... Czyli mi moje ktos podpieprzyl... czyli ze z innego kompa, czyli ze teraz jest mi potrzebna pomoc w odzyskaniu do... ( zadnych takich karteczek jak tam dalejjest nie bede wysylac bo mi e-maila zmienili [tego na ktore przypomnienie mialo przyjsc] i nie pamietam nawet kiedy je zalozylam ) A jako ze jestem kobieta ( brunetka nie blondynka, co nie zmienia faktu ze tempa ) i jestem slabsza w tych sprawach to chcialam spytac czy ktos w jakis sposob moglby pomoc...

A jak dorwe tego kto mi haslo zmienil to... :killer:
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
A to nie jest może wina serwera GG? Czasami tak się dzieje (jak się ma XP). Spróbuj się zalogować na numer
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
ostatnio (tj kilka tygodni temu) tak sie stalo ze kazdemu uzytkownikowi wywalalo komuniakat o niepoprawnym hasle do servera (jak wspomnial szkodnik). Tez myslalem ze mi ktos sie wlamal, ale w takich sytuacjach polecam jakies ogolnopolskie czaty i spytac sie czy im tez cos nie gra
<
Nazajutrz bylo wszystko ok
 

ciema

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2007
Posty
2
Dobra... ale ja juz wiem kto mi haslo ukradl ale ta osoba mi niechce mi go oddac... i defacto bylo to z innego kompa do do mojego mam dostep tylko ja... :hmmm:
 

Nuna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2007
Posty
1
Mam pytanie czy jest mozliwość odzyskania hasła do serwera gadu-gadu po formacie.Jeśli tak to w jaki sposób??? nie moge nawet przypomniec tego hasła przez e-maila:/
 
Do góry Bottom