okienko sie nie przewija

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
w oryginalnym poscie nie jasno sie wyrazilem...
poprawka:
mam problem z gg
jesli rozmawiam z obojetnie kim i ta rozmowa bedzie na tyle dluga (a zazwyczaj jest) zeby zapelnic cale okienko to standardowo gg sam "zjezdza" w dol. w moim przypadku tak sie nie dzieje. nie pomogl reinstal gg, usuniecie i zainstalowanie gg, usuniecie gg i usuniecie wszystkich wpisow gg w rejestrze i ponowna instalacja. mysle ze chodzi tu o config. prosze o pomoc. ja biore sie do roboty.

PS reinstal - chodzilo mi o to ze zainstalowalem gg na nowo bez wczesniejszej dezinstalacji
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm jesli myslisz ze to cos z configierm to zarejestruj nowego uzytkownika. Wtedy sie przekonasz czy to config
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
robilem na koncie mojej siostry i tak samo jest... nie wiem co za g**** sie zrobilo. do wyzszych sfer gg tez wyslalem mejla. moze mi cos poradza... ale na razie to :(
 

ground

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2003
Posty
36
to moze byc wina pgg.
Sprobuj wywalic z dysku wszystko co jest zwiazane z gg.
U mnie po zainstalowaniu pgg podczas rozmowy nie wyswietlało mi obrazków typu 8)
<
:shock: :evil: :!: :?: .
wiec moze to byc spowodowane pgg.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
ja maialem kiedys tak ze jak zainstalowalem za duzo wtyczek to mi gg nie chodzilo
<

zaznaczylem wiekszosi qpa nie dziala gg.
a jak to nie pooze to moze formacik ??
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
no wiesz nie bede robil formata zeby mi sie jakies jeb*** okienko przewijalo :] nie mam zbyt wielu wtyczek... gg samo z siebie je**o
 

ground

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2003
Posty
36
oczywiscie ze przeczytalem i to nie jeden.
ale ten problem napewno nie jest spowodowany configuracja gg chyba ze masz jakas taka poje**** wersje.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
hiehiehie zrobilem gg <jupi>
sprawa byla bardzo prosta... mialem wylaczone skrypty i dla tego sie nie przewijalo <glupek> hiehiehiehie <jupi> ale jestem zadowolony :D:D:D:D
 
Do góry Bottom