OMG ! Keylogger w JPG

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
Sluchajcie ziomki dowiedzialem sie ze da sie zrobic cos takiego ze zdjecie o formaci JPG do sie skombinowac z keyloggerem. Tylko jak??? O tym ze sie to da to jestem pewien na 1000000% Jesli wiecei jak to zrobic to walcie do mnie na Pw alboe gg: 2193289
 

mskiller

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2004
Posty
36
da sie 'skombinować' z zdjęciem o formacie jpg ale będzie to wtedy rozszeżenie exe
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
ale mi chodzi o cos takiego ze jest rozszerzenie jpg
<
I wiem ze tak sie da
 

curser

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
21
moze ma namysli ze wchodzi na strone z jpg i pod spodem odpala mu sie ze scryptu ?? :?
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Jest bug ktory umozliwia przerobienie pliku o rozszezeniu, *.jpg, tak aby po otworzeniu *.jpg wywolala sie jakas funkcja, procedura, czy cos w tym stylu
smile.gif
Jak mi wiadomo nikomu z moich znajomych nie udalo sie tego zrobic
smile.gif



Pozdrawiam

DJBOSS666
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
mskiller a jak przerobie na bat, tif to sie uruchamia??? Bo pod JPG keylof sie nie instaluje :/
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
NIE, NIE, NIE nie da sie zrobic z exe jpg tak zeby dzialal.

DJBOSS666 napisal ze kolega ten mial na mysli pewnie bug w:
"Przepełnienie buforu podczas przetwarzania pliku JPEG (GDI+) może pozwalać na wykonanie kodu"

http://www.microsoft.com/poland/technet/se...n/ms04-028.mspx

Sprawdzalem wiele sploitow dostepnych w necie i zaden mi nie dzialal. Przynajmnije ja dzialajacego nie znalazlem.
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
rywin DA sie.. tyko niktnie wie !!!!!! Znam koolesia ktory to zrobil, tylko ze jest z Danii i nie chce sie pomyslem z nikim dzielic !!
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
To ci napisalem ze nie da sie.
Jedyne co to moze to byc plik.jpg ktory wykorzysta jakiegos buga.
Czytaj dokladnie.
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
Wiem juz ze sluzy do tego wirus o nazwie " perrun/w32"i do działania wirusa konieczna jest obecność na dysku pliku Extrk.exe.
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Eh zaden wirus nie jest potrzebny. Wirus jedynie co to moze ten bug wykorzystywac. W sieci sa exploity ktore potrafa takiego jpg zrobic. Mozliwe ze on ma jakiegos.
 

nvm

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2004
Posty
3
hm

to moze ktos opisze sposob w jaki mozna to zrobic, moze ma ktos jakis pomysl :> ?
 
Do góry Bottom