Ominąć firewall

KadR

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2003
Posty
2
Witam,

mam problem, poniewaz zalozylem wlasna rozglosnie radiowa, ale stoje za firewallem i dla nikogo nie bedzie ona dostepna. Jak mam ominac to zabezpieczenie w tym przypadku?
 
G

Guest

Gość
wylacz sobie zabezpieczenie w tym firewallu przecierz i tak nikomu nie bedzie zalezalo hackowac twojej stronki......
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Mozesz w firewallu ustawic, aby akurat to polaczenie moglo byc wypuszczene "na zewnatrz" sposrod innych.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by KadR
Witam,

mam problem, poniewaz zalozylem wlasna rozglosnie radiowa, ale stoje za firewallem i dla nikogo nie bedzie ona dostepna. Jak mam ominac to zabezpieczenie w tym przypadku?


nie wiem jaki to firewall, ale mozesz gdzies w opcjach ustawic, zeby nie blokowal tego portu, na ktorym stoi ta rozglosnia! a reszte zostaw bez zmian
 

KadR

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2003
Posty
2
Wlasnie, jeden otwarty port w zupelnosci by wystarczyl, ale problem w tym, ze tylko administrator sieci ma dostep do tego firewalla i to tylko on moze otworzyc jeden dodatkowy port...

Czy ja sam nic nie moge na to poradzic?
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by KadR
Wlasnie, jeden otwarty port w zupelnosci by wystarczyl, ale problem w tym, ze tylko administrator sieci ma dostep do tego firewalla i to tylko on moze otworzyc jeden dodatkowy port...

Czy ja sam nic nie moge na to poradzic?

a to nie za dobrze, bo ja myslalem, ze ty jestes administratorem, wiec pogadaj z adminem
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by KadR
Wlasnie, jeden otwarty port w zupelnosci by wystarczyl, ale problem w tym, ze tylko administrator sieci ma dostep do tego firewalla i to tylko on moze otworzyc jeden dodatkowy port...

Czy ja sam nic nie moge na to poradzic?

Podobny problem maja np. niektorzy uzytkownicy komunikatorow (Tlen, GG) ktorzy chca skorzystac z opcji rozmowy glosowej, a ktorzy sa wlasnie za firewallem stawianym przez dostawce internetowego. W niektorych przypadkach wystarczy zlozyc wniosek do takiego dostawcy w prosba o odblokowanie danego portu i prosbe taka umotywowac. Zazwyczaj bedzie zgoda......
 
Do góry Bottom