Ominięcie logowania Samp.

Daaviid

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 19, 2010
Posty
1
Skuteczne pozbycie sie Hackerów z serwera

Witam.
Ostatnimi czasy, w grze GTA San Andreas Multiplayer, hackerzy atakują bliski mi serwer. Po prostu omijają logowanie, i robią co chcą. Wiecie może jak skutecznie się ich pozbyć? Wiem już mniej więcej kto to jest, ale jeżeli ktoś z was by wiedział jak się pozbyć problemu, bardzo proszę o odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

Janekk

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2009
Posty
3
Witam.
Ci hakerzy pochodzą z ML-RP. Wiem, chwalili się, że shackują wszystkie serwery. Mój napadli również. Akurat nie mam żadnego dowodu jeszcze na nich, lecz go zdobędę i pójdę z nim na policję. Nie będą mi te ch** mojego RPka rozwalać. Jeśli znasz administracje Twojego ulubionego serwera, podaj proszę kontakt z nimi na PW. Bo oni zapewne będą mieli dowody. Nawet o tym nie wiedzą zapewne. ;)

Pozdrawiam,
Janekk
 

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
Niekoniecznie muszą omijać, polskie serwery to praktycznie jeden skrypt, a z tego co się bawiłem to jest on naprawdę dziurawy(chociaż ostatnio już trochę połatali, eheh ^^)
A omijanie logowania...No cóż, chociażby s0beit ma możliwości do teleportowania i "unfreeze", więc podejrzewam że problem leży w zbyt łagodnym skrypcie.

PS:Straszenie "hakeruf" pójściem na policję wywołuje tylko salwy śmiechu zamiast przerażenia, oprócz poprawienia skryptu i ciągłego banowania raczej nic skuteczniejszego nie znajdziecie, a z pozycji użytkownika...No cóż, przekonywanie administracji?
PPS:Amerykańskie antyczity są skuteczniejsze od polskich, wiem po sobie ^^
 
Do góry Bottom