Ominiecie kolejki logowania do gry online.

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Witam. Problem zawarty w temacie. Dodam ze chodzi o gre tibia. Zalozylem postac na nowym swiecie, tak samo jak miliard innych ludzi i musze czekac okolo 5 godzin zeby sie zalogowac. To paranoja
smile.gif
Jesli to pomoze to dodam ze zaczyna sie od jakiegos 400 miejsca i wspina sie powoli do gory. Ograniczenie jest dla 150 osob !!! Prosze o szybka, w miare mozliwosci, pomoc =)
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
trzeba hasło do konta, trzeba polepszyć skille, trzeba jeszcze jakiś pierdół i to wszystko do tibii, co jest qrwa z wami ludzie? Jak można w takiego syfa grać?
A myślisz że jest jakiś exploit co go odpalasz i już nei musisz czekać w kolejce? pomyśleć trzeba... :|
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Synku nie mow tak do mnie bo nie jestem Twoim kolegom
smile.gif
Ta wypowiedz nie byla konieczna, nie zycze sobie zebys mnie obrazal. Jesli bylo to glupie pytanie to zamiast pisac odpowiedz powinienes napisac do admina z prosba o usuniecie tematu a nie nabijac sobie posty. NIe znam sie na hakowaniu tak jak Ty nie znasz sie na tibii
smile.gif
Kazdy ma swoje mocne strony, chcesz sie sprawdzic w mojej dziedzinie noobku ?
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
o walisz swoja dziedzina ? ok

zrob sobie program co wykorzystuje twoj login i haslo i odrazzu wwala do gry ....

jak chcerz miec swoje konto nieowalone na tibi to niewyzywaj od n00bow ...

tekst goscia z gg ...
<div class='quotetop'>CYTAT("czarny666")</div>
sprawa lezy juz na policji gnojku[/b]
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
opisz mi dokladnie na czym polega ta kolejka i gdzie moge przyjzec sie tej kolejce ? jakis link or klient gry ?
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Kornik nie istnieje takie cos
smile.gif
jakbym sie zachowywal jak wiekszosc tutaj to zaczal bym po Tobie jechac ze nie wiesz tak oczywistej rzeczy....
Mover Twojej wypowiedzi nie rozumiem ale ok
<

Co do ostatniego postu to nie ma mozliwosci abys mogl to zobaczyc, potrzebne Ci do tego platne konto, moge Ci to jedynie opisac choc nie jest mi to juz potrzebne gdyz przeszedlem "poziom" (rookgard) na ktorym sie czeka w kolejce ale moze sie to przyda innym:
Odpalasz tibie, wpisujesz passy i pojawia sie kolejka logowania. Zalozmy ze na poczatku jestes na 200 miejscu. Czekasz 3 minuty na recconect (im wyzsza pozycja tym krocej sie czeka). Zalozmy ze podczas tych 3 minut, 2 osoby w kolejce przed Toba zrezygnuja, 2 przejda Rook i 2 wywali, dodajac wychodzi ze przesuniesz sie o 6 pozycji. Dodam ze zaczynajac od 200 miejsca logujemy sie jakies 5 godzin, bedac w "dziesiatce" na liscie na recconect czeka sie pare sekund. Pozdrawiam
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Jeszcze jedna wazna rzecz, przepraszam ze w osobnym poscie ale zapomnialem. Ten poziom na ktory sie logujemy ma ograniczenie 150 osob, dlatego trzeba czekac. Nieznam sie ale mysle ze program ktory moglby zapobiec czekaniu, mialby na celu wepchanie sie przed kogos w kolejke.
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
<div class='quotetop'>CYTAT("Kornik52")</div>
Wykup se logowanie bez kolejki i po sprawie pewnie takie cos istnieje. nie wiem jak mozna grac w gre co lazisz kolesiem ktory ma 5 pixeli
<


Nie wiem co w w tym widzicie.[/b]


Grywalność, poznawanie nowych ludzi, wspólne "hunt'y" i mozna by było wymieniać
smile.gif


PS. teraz duzo jest postów na temat tibi bo powstały nowe servery... każdy chce się wlogowac i przejść zatłoczonego rook'a
smile.gif
A limitt 150 osob jest dlatego bo jakby było więcejj tonie dobił byś się do rata
smile.gif
smile.gif
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Witam. Problem zawarty w temacie. Dodam ze chodzi o gre tibia. Zalozylem postac na nowym swiecie, tak samo jak miliard innych ludzi i musze czekac okolo 5 godzin zeby sie zalogowac. To paranoja
smile.gif
Jesli to pomoze to dodam ze zaczyna sie od jakiegos 400 miejsca i wspina sie powoli do gory. Ograniczenie jest dla 150 osob !!! Prosze o szybka, w miare mozliwosci, pomoc =)[/b]


Hmmm kup se pacca ? czytaj premium account mów płatne konto 90 zł na polskie a po za tym w tibi nawet nie ma miliarda graczy .. z tego co wiem jest około 200 tyś kąt a a graczy o pół tyyle mniej bez pacca nie omieniesz kolejki przecież jak by tego nie wprowadzili to 800 graczy na raz na serv by wpadło to oczywiście by padł to się nie dziw
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
@patyk
zamknij sie jak nie jestes w temacie co..?
W tibi mozna wykupic premium account (PACC) dzieki ktoremu mozna sie logowac bez kolejki
<
 
Do góry Bottom