Ominiecie tokena

Zedd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2007
Posty
51
Witam.
Jest pewna strona gdzie sie glosuje
mozna zaglosowac raz dziennie. Ale zauwazylem, ze tak jak pajacyk.pl, wystarczy wyczyscic ciasteczka lub uzyc innej przegladarki i mozna zaglosowac drugi raz.
Teraz chcialbym jeszcze jakos oszukac tokena.
Jest to zrobione w Javie, klika sie na jedna z 5 gwiazdek (zaleznie od oceny) i wyskakuje okienko, w ktorym trzeba wpisac kod.
potem klikasz zaglosuj i glosuj jest dodany.
jest sposob zeby ominac tokena? wydaje mi sie ze trzeba tylko odkryc link ktory jest pod "glosuj" gdy wpiszemy tokena... ale jest to zrobione w javie i nie mam zielonego pojecia jak to zrobic. Prosze o pomoc!
 

Zedd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2007
Posty
51
:/ no trudno...
// link nieaktywny
tutaj sie generuja tokeny xd fajne, klikam odswiez i pokazuje sie nowy obrazek.

Ale skoro juz serwer sprawdzi token to wtedy kieruje sygnal do miejsca, gdzie dodawany jest glos, prawda? ;p
a gdyby znalezc linka do tego miejsca wlasnie, to wtedy mozna by caly czas wysylac omijajac token...
nie wiem czy obrze mysle ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Aha, czyli wszystko dzieje sie "wewnatrz" serwera, tak ? ;/[/b]
Niestety tak
<
Ale czasami jest np tak, że jest coś takiego jak <input type="hidden" name="token" value="a4fhg4"> Wtedy wystarczy ten kod przepisywać
<
Chociaż takie coś widziałem jak dotąd tylko na paru stronach...
 

Fir3

Zbanowany
Dołączył
Wrzesień 13, 2007
Posty
2
przeciez mozna napisac kontrolke ocx, ktora bedzie odczytywac text z tokena, a z tego nie bedzie to trudne bo litery maja inny kolor niz tlo i sa jednej czcionki ;] gorzej jest jak sa powyginane, zamazywane itp ;]
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
i po co pisałeś... teraz następne pytanie zabrzmi:
Czy napiszesz mi
<
albo Jak napisac... ^^
Zresztą czemu kontrolke OCX.. może byc zwykły program Win32 albo .NET ;p który strzeli ss albo pobierze obrazek z URLa
 
Do góry Bottom