Only stukach

if_error

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
6
Dobra Dobra wiem ze zaraz skoczycie na mnie ze juz takie tematy byly poruszane na tym Forum ale jesli KTOKOLWIEK moze pomoc to pomozcie - a noz kiedys wy bedziecie potrzebowali pomocy ... :roll:

A teraz do zecy :

Sciagnolem sobie programik Stukach ze strony //nieaktywny linkhttp://www.splitsecond.nu/splitsecond/archive.nsf/Archive?open&category=keyloggers - na dole zauwazylem bardzo interesujacy napis a mianowicie " Version: 0012012033 Operating system: ALL!!! "

Operating system: ALL - no wiec chyba tak jest w rzeczywistosci jesli tak pisza ...

No i oczywiscie przystapilem do instalki "odpalam" programik
- na wstepie przy rozpakowywaniu NortonAntivirus wywalil mi go
- ale przeciez nie nalezy sie poddawac :twisted:
- wylanczam Antivirus-a no i problem z glowy - przechodze do tworzenia Trojana
- na zdjeciu ponizej przedstawiam moje ustawienia ( jesli sa bledne to prosze o pomoc bo ten "program" nie chce mi poprawnie dzialac )

stukach.gif


oraz 2 ustawienia

stukach2.gif


Oczywiscie z wyslaniem do ofiary nie bylo zadnego klopotu - wystarczy ze wcisniecie mu kit ze to najnowsza nakladka na gadu-gadu poprawiajaca wysylanie sms do ery :roll: - dziala w 90%

no i teraz zaczynaja sie schody - otorz na e-maila ktorego podalem przychodza mi sms typu :

Windows user : Kowalski
Message number : 0008

The End.


nie wiem dlaczego tak sie dzieje - zarowno JA jak i "Kowalski" uzywamy Windowsa 2000 Professional - zreszta to bez znaczenia - Wingrozy sa takie same :wink:

CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC CO JEST NIE TAK ??

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

if_error

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
6
sorki za literowke

Przepraszam za literowke w zdaniu ...
no i teraz zaczynaja sie schody - otorz na e-maila ktorego podalem przychodza mi sms typu :

- oczywiscie chodzi mi o e-maila - sorki
 

if_error

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
6
Re

Tak jak juz wczesniej napisalem - zamiast otrzymywac e-maile od ofiary z danymi (czyt. hasła itd) ja otrzymuje tresc e-maila typu:

Windows user : Kowalski
Message number : 0008

The End.


nie wiem co jest grane
 
G

Guest

Gość
Re: Re

Originally posted by if_error
Tak jak juz wczesniej napisalem - zamiast otrzymywac e-maile od ofiary z danymi (czyt. hasła itd) ja otrzymuje tresc e-maila typu:

Windows user : Kowalski
Message number : 0008

The End.


nie wiem co jest grane
uuuuu to ja tesh niewiem
smile.gif
moze ktos inny ci pomoze ale zsciagne se to i zczaje o co biega i czy mi tesz wyskakuje jak cios to jescze napisze
<


Version: 0012012033 Operating system: ALL!!!
Rating: Uploaded: 2001-05-08 00:09:19
Filename: stukach.zip
Filesize: 158833 bytes

Very good key logger!! un detected by AV's!!!! this was uploaded BY NeOReD[/b]
tak pisze i mowisz ze trojan jest w tym jak sie bierze AV to swykle tak niejest jezeli pisze ze jest niewykrywalny
smile.gif
ale moze taka sciema ??
ale coz zaraz sprubuje
smile.gif


ehh.... i go zczailem ale moim zdaniem to jest SCIEMA !!........
 

if_error

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
6
Pytanko ;-)

Err0r czy w takim razie mozesz polecic jakis inny key.... ktory wysyla e-maile na podany adres i pracuje w tle ??

z gory dziekuje za wszelkie prop.
 
G

Guest

Gość
ehh... to jush moze ktos inny ... ja nie uzywam keylogera ale musisz poszukac ... sry ale ja nieznam moze ktos inny poga ci nazew i linka ..
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Polecam ci trojana Beast ktory ma swietny keylogger ON i off line
A zajmuje (server) ok 51KB czyli miej/wiec tyle co zwykly keylogger
 

if_error

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
6
spy jeszcze pytanko

Czy mozesz podac jakis namiar na tego trojana ?? - z gory dziekuje - pozdrawiam
 
Do góry Bottom