ophcrack xp

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Nie jestem pewiem czy pisac to tutaj czy w dziale wind no ale napisze tutaj. Mam taki problem, chcialbym zlamac haslo do admina w szkole, z programem ophcrack wydaje sie to banalnie proste, lecz nasuwa sie kolejny problem. Mianowicie jest to iMac i nie da sie tak poprostu wejsc w biosa klikajac del (jak to szkola) zeby ustawic bootowanie z plyty. Jest mozliwosc ustawienia bootowania z pozycji windowsa badz tez Maca (w Macach jestem zielony) oczywiscie na windzie jestem na kacie z ograniczeniami, lecz nauczyciel mi ufa i na jakis czas moge wejsc na admina, poprostu powiem ze chce bit comenta instalnac lub cos, wiec 15min moge pracowac na adminie, czyli wracajac do pytania jest mozliwosc ustawienia bootowania z plyty z pozycji windowsa? Jestem tak bardzo dociekliwy bo jezeli to zrobie to dostane 6 z infy a jest to 1 klasa technikum informatycznego wiec warto xD.
Z gory thx
mariio
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Jak bedziesz na adminie..

start - uruchom - cmd..

wpisz:

net user

wyswietli Ci liste uzytkownikow..

nastepnie:

net user nazwa_uzytkownika *

poprosi o podanie nowego hasla na admina.. wiec wpisz swoje nazwisko.. nastepnie potwierdz..

podczas pisania nic sie nie pojawi.. wiec nie machnij sie.. ;] i nie zrob bledu..

po lekcji mowisz "aha, proszę Pana.. hasło na admina to moje nazwisko.. ;] do widzenia ;]"..

-----

a takich tematow tu jest tyleeeeee.. ;]
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Hehe, LPU mu chyba o to nie chodzi xD Wiesz, żeby był na adminie to spokojnie mógłby wejść w Panel Sterowania -> Użytkownicy -> Usuń hasło albo zmień hasło
<
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
The ;P nawet nie dasz sie pochwalić moją super wiedzą xD
<
juz doczytalem w czym problem ;] .. hmm..

ustawienie botowania spod windy.. z tego co pamietam to.. nie da sie? ;>
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
po lekcji mowisz "aha, proszę Pana.. hasło na admina to moje nazwisko.. ;] do widzenia ;]"..
Ehem...
smile.gif
moze tego nie napisalem ale ja nie mam zmienic hasla admina tylko je odczytac, to ze zmienic haslo z cmd mozna to ja wiem
smile.gif
ale thx za checi


Tryb awaryjny sprawdzałes?
Nie da rady go odpalic bo tam pierwsze co pojawia sie na ekranie to wybor systemu winda czy mac a pozniej odrazu ekran ladowania wiec z F8 nici
smile.gif


Co do Furtki to jak cos znajde to napisze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Podejdź do miłego Pana od informatyki z bejsbolem
<
Gwarantuje sukces xD

Możesz zrobić tak choć nie wiem czy zadziała
<
Odłącz kabel sieciowy, będzie próbowało łączyć się z serwerem i się nie połączy xD Sprawdź, czy wtedy nie ukaże się żadna, dotychczas tajemnicza opcja xD
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Co mi da ze odlacze neta? Aha i maci maja wifi wiec z odlaczaniem kabla ani rusz xD jedynie moge wifi wylaczyc
smile.gif
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
nO sam jestem ciekaw co z ta furtką ;] szukalem chwilke ale nic ciekawego nie znalazlem ;] jak cos bedziecie mieć to dajcie znac ;]
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Hmm... o furtce niewiele znalazlem, ale w szkole jest jeszcze jedna mozliwosc, jest tam WMvare server (niewiem czy dobrze pisze) i moge na nim zainstalowac wszystko co mi sie spodoba, moze jak odpale na nim ophcracka albo cos to bede cos w stanie zdzialac? I jeszcze przychodzi mi do glowy niesmiertelny Cain, z IE mozilli itp. haslo pokazuje bez problemu moze znajdzie haslo do windy?
 
Do góry Bottom