Option Icon 255- przekierowanie portu, problem z transferem.

aSz

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2008
Posty
7
Mam taki problem otóż mam modem usb Icon 225 i wiele czytałem tu o tym jak mieć HSPDA no i udało się ściągnąłem program ze strony producenta no i mam HSPDA. Zasięg jest na trzech kreskach i w pokazuje że transfer przychodzący to od 0 do 100kb/s ale zawsze trzyma przy jakiś 20 w górę a wychodzący od 0 do 50-70 kb/s. No wszystko super ale jak pobieram coś w przeglądarce ( Firefox) to nie ma tego transferu :/ / Transfer skacze od 100B/s do 3-3,5 Kb/s co zrobić żeby mieć ten transfer co pisze w programie od modemu??
<
(
Drugi problem to zablokowany port w Utorrencie... Tak samo mam nicki transfer i mam zablokowane połączenia przychodzące
<
co zrobić??
<
<
<

Proszę o pomoc z góry dziękuję
smile.gif
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
to ze jest napisane ze jest 7,2 MB/s to nie znaczy ze tyle masz. To jest wartosc maxymalna. Ja u siebie w domu mam zasieg EDGE tylko i wyciagam ok 200KB/s ale w centrum wyciagam 3G+ to do 1,5MB/s dochodzi
 

aSz

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2008
Posty
7
Ale ja nawet 20 kb/s nie mam u mnie na HSPDA, EDGE, 3G i 3G+ jest góra 4 kb/s ;/
 

aSz

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2008
Posty
7
Zasięg HSPDA 3G i 3G= jest od 2 kresek do full a EDGA full... Limit? Od kąd kupiłem modem mam ten transfer.... a poza tym z takim transferem nie da się przekroczyć limitu 1 GB...
 

aSz

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2008
Posty
7
nie wiem
<
a jak mogę to sprawdzić?? :> Przypominam mam Viste Home Basic
smile.gif

PS. W niedzielę będę miał SP2 a podobno dzięki temu bezprzewodówki lepiej działają
<
W niedzielę się okaże
smile.gif
 

familia123

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2009
Posty
3
Sluchaj to jest modem radiowy wiec w ciagu dnia nie bedziesz mial szybkiego transferu. W godzinnach rannych czyli od 24 do 6 rano powinnienes miec o wiele szybszy zasieg. Dzieje sie tak dlatego ze w tych godzinach mniej ludzi korzysta z internetu takiego jak Ty.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
W niedzielę będę miał SP2 a podobno dzięki temu bezprzewodówki lepiej działają[/b]
Nie
<
Uwierz mi, że nie xD
Z bardzo dobrego neta trafiłem na Orange gprs i wiem, że to gówno jest poniżej afrykańskich standardów. Ale są też dobre strony - przywzyczaisz się do niego w kilka miesięcy, może rok
<
Później nie będziesz zwracał na to uwagi albo nie będziesz korzystał z Internetu. I właśnie dobra strona to ta, że to tylko kilka miesięcy, może rok
<

Możesz kupić antenę ale to Ci wyjdzie drożej niż założenie umowy z nowym operatorem. Szukaj jakichś haczyków w umowie albo zadzwoń do nich i powiedz, że Internet działa jak działa, czyli są długoterminowe przerwy w działaniu, brak zasięgu i minimalny transfer i prosisz o zerwanie umowy. Jak Ci pozwolą to będziesz szczęśliwcem a jak nie to zmień ton i powiedz coś trafnego. Możesz też płacić za dwa połączenia jeśli Ci zależy. Ja muszę jeszcze 6 miesięcy czekać na koniec umowy. I przedłużam, rotfl
<

Tak więc albo się pogodzisz z losem albo żyletka
smile.gif
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
@darecki...nie wiedziałem, że z ciebie aż taki masochista...
 
Do góry Bottom