"order by"

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
Videoart o "order by"
<
Moj pierwszy wiec wystepuja literowki itp ehh.. ta trema ^^ Ale mysle ze jak na pierwszy raz nie bylo az tak zle i mysle ze sie bedzie podobalo:)
Upnalem arta na rapida i sendspace linki ponizej:D
Rapid:
Kod:
http://rapidshare.com/files/139372014/order_by.rar.html
Sendspace:
Kod:
http://www.sendspace.pl/file/SCBw1VTF/
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
Jezeli kogos bedzie interesowalo to sobie sciagnie:) Niechcesz? Nie sciagaj!;]
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Trochę bardziej mogłeś opisać o co w tym biega a mniej komentować każdą próbę sprawdzenia ilości kolumn.

A tak w ogóle ok videoart.


Pozdrawiam AdiKX
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
+ za checi ale ja nie wiem co tu tlumaczyc dodac tylko or 1=1 order by nr(przykladowo 5)/* jak wyprintuje blad to znaczy ze mniejsza ilosc kolumna jak nie to znaczy ze albo taka albo wieksza cala filozofia.
 

unlock

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2008
Posty
128
mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym różni sie zapis :

order+by+18 od order by 18, a mianowicie jakie znaczenie maja + ?
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
nie ma zadnej roznicy:) po prostu jezeli uzyjesz "+" ladniej to wyglada bo jezeli nie dasz zadnego znaku w puste miejsce pojawi sie "%20" to tak na chlopski rozum tlumaczac:D^^
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
tak, niektórzy zamiast + używają np. /**/ /**/and/**/1=2/**/union/**/select/**/1/* ale to brzydko wygląda...
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
Kod:
niektórzy zamiast + używają np. /**/ /**/and/**/1=2/**/union/**/select/**/1/* ale to brzydko wygląda...


Czy Ty wogole masz pojecia o czym piszesz? Znakow komentarza nie uzywa sie po to by ladniej wygladalo badz brzydko lecz w ten sposob mozna ominac filtrowanie jezeli takowe wystepuje..
 

unlock

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2008
Posty
128
jezeli jest filtrowanie na slowo : union to mozna un/**/+ion, ale nie spotkalem sie z takim zapisem jak timpler napisal, to wg mnie jest bez obrazy ale bez sensu bo te komentarze nic nie daja.
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
Czy Ty wogole masz pojecia o czym piszesz? Znakow komentarza nie uzywa sie po to by ladniej wygladalo badz brzydko lecz w ten sposob mozna ominac filtrowanie jezeli takowe wystepuje..[/b]

no to chyba ty nie wiesz o czym piszesz, jakie bedzie filtrowanie na spacje? Weź się człowieku zastanów, /**/ ludzie często używają tak samo jak +, wejdź sobie na milw0rm i poprzeglądaj, jedni używają union+select a inni union/**/select i co czy w tym przypadku /**/ omija fitrowanie? Na spacje?
<


Jak mówiłem - teraz bedziesz po każdym moim poście próbował mi dogryżć bo powiedziałem co sadze o twoim videoarcie, zupełnie jak dziecko, popłakało się bo powiedziano że jego zabawka jest brzydka
<



@unlock tak, też w ten sposób ludzie omijają filtrowanie, ja kilka razy się tylko spotkałem z filtrowaniem na union...
smile.gif
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
Kod:
Czy Ty wogole masz pojecia o czym piszesz? Znakow komentarza nie uzywa sie po to by ladniej wygladalo badz brzydko lecz w ten sposob mozna ominac filtrowanie jezeli takowe wystepuje..
cytuje sam siebie:) Przeczytaj sobie uwaznie... Czy ja gdzies napomnialem o "+" ? Powiedzialem tylko ze znakow komentarza nie uzywa sie zeby ladniej wygladalo ;/ No ale OK mszcze sie (
<
) ^^
 
Do góry Bottom