ostatnia nadzieja Pomocy..Proszę..

MathiZ

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2006
Posty
14
Witam, moj problem dotyczy trzech rzeczy, a dokladnie chodzi mi o to ze u ofiary [pelny dostęp do kompa] zainstalowalem trzy rozne rzeczy pierwsza to vsk2.1 druga-GGH.v.2.1 a trzecia GhostFtp ver. 1.0 i problem jest w tym ze z gg ofiary cos jest nie tak
<
poprostu jak wysyla wiadomosci to nie dochodza do ludzi do ktorych pisze a jak ktos do ofiary pisz to bez problemu dochodza :evil:
- u mnie wszystko ok czyli GGH wysyla mi logi tzn wszystkie wiadomosci co do niej pisza
-GhostFtp ver. 1.0 bez problemu lacze sie przez totala C.tylko ze widze dysk C. ale to mi starcza :twisted:
-vsk2.1 cos jest nie tak bo jak uruchamiam serva u ofiary to wyskakuje mi blad ' file no found' czy jakos tak.
Teraz prosze was o POMOC.. co moze byc przyczyna ze wadomosci ofiary do nikogo nie gochodza, i czy moze byc jakis konflikt miedzy tymi trzema rzeczami ? dodam ze ofiarze sam instaluje wina XP SP1 brak jakichkolwiek zabezpieczen typu AV, FW, za odpowiedz bardzo dziekuje. Jutro ide znowu przeinstalowac system i chcial bym wiedziec czego nie instalowac aby gg normalnie dzialalo dzieki pozdro...
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
Też tak miałem ;-) Kiedys zagadało do mnie 9~~ osob których nieznałem (kumpel tłumaczył ie ze mu sie nudzi) i gadałem w 1 okienq z wieloma osobami... po chwili, jakiejś godzinie nie dochodziły do osób moje msg ... ;-) Napisałem mail do redakcji gadu gadu i odpisali mi, że to jest jakiegoś rodzaju BAN który powstrzymuje spamerów, którzy rozsyłają różne linki. Ten problem znikł zzaraz na następny dzień! :)[/scroll]
 

MathiZ

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2006
Posty
14
<div class='quotetop'>CYTAT("FDJ")</div>

Mowicie ze spamfilter :?: chyba jednak nie bo zalozylismy nowy nr gg i dzialal tylko chwile
<
wiec niewiem co bedzie przyczyna, czyzby odrazu ten nr dostal bana hmm, moze cos w tym jest, bo jak by nie patrzec to ten nr wysyla do mnie wszystkie rozmowy ofiary a troche tego jest, no ale przeca ja ofiare mam na liscie gg, a przeciez spam dziala tak ja sie wysyla do nieznajomej osoby, chyba ze ofiara tez musi miec mnie na liscie gg ? a co sadzicie o vsk2.1 jakis blad mi wyskakuje dzieki pozdro....
 
Do góry Bottom