Oszukac SPEDIE

bronex

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2004
Posty
8
Witam!!! Chyba kazdy zna jeden z zarobkow w sieci jakim jest SPEDIA www.spedia.net. Trzeba zainstalowac specjalny cash bar na swoim kompie i musisz zmieniac strone raz na minute. Napisalem program ktory sam mi zmienial strony, ruszal myszką zeby oszukac spedie. Niestety albo czyscili moje konto do 0 albo je usuwali. Jak oszukac spedie, nie zeby jakis prog do zmieniania stron, tylko jak np cach bar wysyla informacje do serwera ze nie otwieram stron, to zeby wysylal ze otwieram strony.
pozdrawiam... 8)
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
no i po co 2 tematy zakładasz ? myślisz , że im wiecej tym lepiej :clever: jeśli tak to jesteś w błędzie
 

kujon16

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2004
Posty
11
Originally posted by NiuNio
wierzysz w wyplate? jaki czubeq

NIE WISZYSCY SĄ OSZUSTAMI

Nie wiem co to za firma ale jezeli jest w jezyku angielskim to zapewne jakis SCAN

Od grudnia robie w niemieckim systemie i nikt mi nie wmówi ze to SCAM dostałem już 2 wypłaty każda po 5 euro i a kolejne 10 euro trzymam w specjalnym banku za które mam 20% odsetek na miesiąc.
bronex nie wiem ile tam zarabiasz ale nikt nie płaci więcej niż niemcy

polecam
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
nie mowie ze wszystkie firmy to oszusci ale sa firmy gdzie w ciagu miesiaca nazbierasz okolo 2 złotych wiec daj spokoj ;]
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Spedia to jeden z najwiekszych oszustow
<
Zarabianie w necie kiedys bylo oplacalne...Dzisiaj musisz miec setki jesli nie tysiace poleconych zeby cos tam na miecha zarobic.Albo kupic skrypty CC i samemu zalozyc biznes:Djesli dobrze pamietam to bedzie wydatek kolo 300-500$.
 
Do góry Bottom