Oszust internetowy do identyfikacji !!!

uzytkownikforum

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2013
Posty
3
Koledzy, koleżanki!
Piszę grzecznościowo na prośbę osoby poszkodowanej w transakcjach internetowych.
W skrócie, zakupy w internecie, wysłana kwota na konto, a towar nigdy nie został wysłany...
Pokopaliśmy w necie, okazało się, że ta osoba dobrze jest już znana ze swoich oszustw i wyłudza pieniążki na potęgę.
Piszę z prośbą o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek faktów na temat tej osoby, które mogłyby być przydatne w odnalezieniu i jednocześnie
w zakończeniu działalności tej OSZUSTKI !
Wierzę, że wasze doświadczenie może pomóc w eliminacji takich oszustów.

A teraz wzystko co wiem o tej osobie:

Podaje się najczęściej jako Anna pod różnymi nazwiskami
Aktualnie posiada konto w Banku:
Gospodarczy Bank Wielkopolski Bank Spółdzielczy Wschowa

Emaile z których się kontaktowała:

[email protected]
[email protected]

Oszustka działa z powodzeniem na Tablica.pl, choć aktualnie udało nam się zablokować jej konto tamże.

Z góry dziękuję za pomoc
 
Ostatnia edycja:

AIRAKI11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2013
Posty
32
Ciebie powinni zbanować za upublicznianie danych osobowych.
 

kielb0l

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2013
Posty
34
Może i działasz w dobrej intencji aby wyeliminować oszust/ke lecz teraz ty możesz mieć problemy wystarczy ze cała oszustka wybierze sie na policje zgłosi cie i wyłudzi jeszcze od ciebie ładne pięniadze za jej dane osobowe tutaj wątpie czy ktoś ci pomoże dla tego ze nikt ci nie uwierzy na słowo i nie zna cie wiec nikt nie wie jaki może byc prawdziwy powód zemsty! a skoro cię oszukała to jak najszybciej usuń dane i zgłoś się na policje zgłoś oszustwo
 

uzytkownikforum

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2013
Posty
3
Oczywiście, że działam w dobrej wierze ... wystarczy wrzucić oba maile w wyszukiwarkę, aby moje argumenty stały się wiarygodne ... pozwoli to niedowiarkom ocenić skalę oszustw jakich dopuszcza się ta osoba... Może jednak znajdzie się ktoś!
 

uzytkownikforum

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2013
Posty
3
Nie ważne, tworząc ten wpis, sądziłem, że może pojawi się ktoś kto pomoże pozyskać jakiekolwiek informacje, LEGALNIE, aby wesprzeć się nimi podczas wizyty na komisariacie. Zakladałem, że osoby zaglądające na to forum, jako bardziej świadome INTERNETU, znają może jakieś rozwiązania które przyczynią się lub przyczynić mogłyby do namierzenia danego oszusta internetowego... Jednak tradycji staje sie za dość i mogę przeczytać tylko malkontenckie i krytyczne wypowiedzi. Ehhh
 
Do góry Bottom