Oszust na forum!

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
Kilka dni temu prosiłam o pomoc w artykule i zgłosił się do mnie użytkownik, jego nick to: megatron, nr.GG 47199834 nazwa użytkownika (można się śmiać) Anonymous.
Pierwsza rzecz to taka, że chłopak mnie naciągnął na 500,00 złotych. Miał mi pomóc w głosowaniu, dostarczyć wiedzy na temat tego jak inni rodzice oszukują a skończyło się na niczym.
Pieniędzy nie ma, materiałów nie ma, a z megatrona jest taki haker, jak ze mnie dziewica.

Załączam skan wpłaty i apeluję, wypielcie chwasta bo wam psuje opinię.
 

Attachments

  • paypal.jpg
    paypal.jpg
    25 KB · Wyś: 35

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Skojarzyłem ten numer i wyszła z tego prześmieszna sytuacja, okazało się że z tego samego numeru napisała do mnie osoba twierdząc, że jest ojcem syna Pani Kingi. Sytuacja o tyle śmieszna, że cały Megatron skasował panią Kingę za wiedzę, której nie ma i szukał jej u innych forumowiczów. Pieniążki zabrał, widziałem potwierdzenie i zero odzewu.

Nie wiem czemu moderatorzy trzymają takie osoby na forum, później poziom forum jest jaki jest. Tłumaczenia adminów i modów, że nie warto banować, bo i tak założy nowe konto jest śmieszne.
 

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
Że jak? Ojcem moim czy ojcem mojego dziecka? :)
Z resztą w obu przypadkach nie trafił, bo ja nie mam ojca, a ojciec mojego dziecka jest w Norwegii i nie używał do tej pory GG!

Gratuluję administracji w takim razie. A potem się dziwicie, że macie taką a nie inną opinię...
No cóż, jestem głupia bo dałam się złapać, co nie zmienia faktu, że takich użytkowników należy usuwać, banować i prać po ryju. :)
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Tak oczywiście chodziło o ojca Twojego dziecka :) Edytowałem post.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Niestety nie była to pierwsza tego typu skarga na tego użytkownika. Jutro wszelkie konta powiązane z tym użytkownikiem zostaną pernamentnie zbanowane. Zostaną rownież usunięte jego posty chyba, że ktoś mnie uprzedzi. Apeluję do użytkowników o patrzenie na liczbę postów delikwentów świadczących różnorakie usługi lub o uprzednią konsultację z moderacją/adminístracją.
 

msvcrt

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2011
Posty
71
Może skontaktuj się z adminami Paypla możę cofną tą tranzakcje.
 

xkamilx12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2013
Posty
4
Przed wczoraj gracz Megatron oferował mi kupno keyloggera i prosił o kontakt na numer (GG) 37032769, uważajnie na niego
 

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
Zamknęłam spór niech się dziecko udławi, pewnie z biednej rodziny pochodzi, niech kupi coś mamie i tacie...

Ta mała menda szantażuje mnie że jeśli ten wątek nie zostanie usunięty to zacznie mi szkodzić. :)
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Zamknęłam spór niech się dziecko udławi, pewnie z biednej rodziny pochodzi, niech kupi coś mamie i tacie...

Ta mała menda szantażuje mnie że jeśli ten wątek nie zostanie usunięty to zacznie mi szkodzić. :)
On ciebie szantażuje?
Pokazywał mi swoje logi z archiwum.
Miałem z nich niezłą beke.
[ Mafia, so funny :) ]
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Tak, wiem że jesteś z jego towarzystwa wzajemnej adoracji, więc dziękuję Ci za ten świetny komentarz. :)
Nikogo nie bronię ani nic w tym stylu.
Poprostu komentuję to co zobaczyłem [:confused:].
 

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
Drogi do4got, macie tutaj na forum użytkowników którzy nie bardzo was lubią i dostarczają mi naprawdę niezłych informacji na wasz temat.
Nie rozumiem tylko jednego, skoro Twój kumpel oszukuje ludzi, po co go bronisz? Jesteś taki sam? Też oszukujesz?
 

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
Kolejne dziecko neostrady z zaburzeniami psychicznymi... Co to za piaskownica na tym forum? Ile was tam jeszcze mamusia ma?
Całe to towarzystwo powinno wylecieć z hukiem, psujecie normalnym ludziom opinię.
 

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
Załączam - cyrk robicie dzieciaki nieziemski.. :)
Może czas by administrator wkroczył i pozabierał grabki i łopatki?
 

Attachments

  • forum.jpg
    forum.jpg
    22,9 KB · Wyś: 32

Kinga Matusiak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
13
A dlaczego nie wkleiłeś tego co pisał megatron?? Bo mnie policją straszył, podobno tatuś to pies? :) A jakaś piątą woda po kisielu jest prawnikiem.. Nie pogrążajcie się dzieci. Chyba że chcecie mieć nowy tekst? :)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
[h=4]Co to jest obciążenie zwrotne?[/h]Obciążenie zwrotne, nazywane również cofnięciem transakcji, ma miejsce, kiedy kupujący składa u wystawcy karty kredytowej wniosek o cofnięcie transakcji, która już została rozliczona. Kupujący może wystąpić do wystawcy swojej karty kredytowej o obciążenie zwrotne zgodnie z regulaminem i terminami ustalonymi przez stowarzyszenie wystawców kart kredytowych.
Chociaż obciążenie zwrotne może przypominać roszczenie w systemie PayPal, jest to tak naprawdę proces oferowany posiadaczowi karty kredytowej przez wystawcę karty, zainicjowany poza systemem PayPal. Podczas sporu o obciążenie zwrotne decyzja jest ostatecznie podejmowana przez wystawcę karty kredytowej, a firma PayPal nie ma wpływu na tę decyzję.
Dwie typowe przyczyny cofnięcia transakcji lub obciążenia zwrotnego są następujące:

  • Transakcję przeprowadzono przy użyciu bezprawnie przywłaszczonych danych karty kredytowej.
  • Kupujący sam dokonuje zakupu, lecz jego zdaniem sprzedający nie wywiązał się z umowy, np. nie dostarczył przedmiotu, dostarczył przedmiot znacznie różniący się od pierwotnego opisu lub przedmiot otrzymany przez kupującego okazał się uszkodzony.
Wszyscy sprzedający, którzy akceptują płatności kartą kredytową, podejmują ryzyko odpowiedzialności za obciążenia zwrotne. Obciążenia zwrotne należą do najbardziej uciążliwych kosztów prowadzenia działalności. Wielu sprzedających uwzględnia ten czynnik ryzyka w prowadzonej działalności.

Ja tu widzę nie tylko nie wywiązanie się z umowy a i również znamiona oszustwa, zgłosił bym tą sprawe o cofnięcie bądź na Policje gdy to nie poskutkuje. Ktoś pisał że powyżej 250zł, to nie kradzież ktoś myli pojęcia.
 
Do góry Bottom