Own Logger 2009

zaki12

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2008
Posty
12
I co to za sens robić update wśród takich osób. Nawet nie potrafią działać z Windowsem. Nie doceniają pracy i wrzucają na skanery.

Jak ktoś potrzebuje nowego update z wysyłaniem logów na gg bez tworzenia plików i bez wykrywalności zapraszam na moją stronę.
Lub piszcie na maila.

P.S

Strona w profilu
 

Piotropro

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2009
Posty
1
Jest problem bo dobrze konfiguruje ale mi na poczte nic nie przychodzi probowalem juz duzo razy ale nic i nic i nic!!
 

piko94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2009
Posty
19
To tak.

1. FireWall blokuje ci server.exe
2. Na "złą" pocztę go skonfigurowałeś
3. Jeżeli wysyłasz go do ofiary to może ona nie otworzyła
<

4. Ty lub ktoś inny nie napisał 3k znaków


Co do poczty to moim zdaniem na wp.pl założyć.

Sprawdź te rzeczy co ci napisałem /\@up@/\.

A jak nie pomogło napisz do mnie na PW.


Pozdrawiam.
 

exizu

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2009
Posty
2
o lol

Na tej starej wersji dostalem loga na ftp a na nim login i haslo do konta do banku a w nim 4 tys zl. o_O
 

Billkoy

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2009
Posty
5
@UP

No i co z tego jesli nie masz hasel jednorazowych klienta? Popatrzyc sie zawsze mozna w te cyferki
smile.gif
A co do keyloggera to naprawde dziala. Konto na WP i dobra konfiguracja i naprawde sukces
smile.gif
 

daewod

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2009
Posty
27
Witam w wiadomości potwierdzającej wpisanie prawidłowych danych.
Jak widzisz pola wypełniłeś/aś dobrze, możesz przystąpić do generacji.
Log zapisze się na | Dysk Systemowy \ Windows \ winlog.txt |.
© by zaki12
 

romet_pl

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2008
Posty
16
No dobra ja to wszystko rozumiem. Powiedzcie mi tylko to do czego takie coś wykorzystać. Wiem co to keylogger i do czego służy ale czy wy chciecie żeby wam na maila przychodziło wszystko co typ napisze? czyli jak ja będe miał keya to to co pisze tobie wpadnie na miala i po ci to?

Tego nie rozumiem w tym po co takie programy co innego do gier np. Tibi czy metina tam na to cel ale takie coś to nie rozumiem.

Pozdrawiam co do programu całkiem fajny ale nie zbyt przydatny!
smile.gif
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
CHyba chory jesteś... podsłuch klawiatury to podstawa, wiesz co pisze, co robi, gdzie łazi, znasz hasła poczta, windows, programy, serwery, komunikatorry, zasoby sieciowe - WSZYSTKO WIESZ!
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(romet_pl @ 7.05.2009, 20:34) <{POST_SNAPBACK}></div>
Tego nie rozumiem w tym po co takie programy co innego do gier np. Tibi czy metina tam na to cel ale takie coś to nie rozumiem.[/b]
załóżmy że chcesz kogoś oj**bać w metynie,masz jego id i hasło wchodzisz mu na konto i...w chwili w której przekazujesz itemy cię wylogowuje bo tamten odzyskał hasło na maila...zero myślenia
<div class='quotetop'>CYTAT(romet_pl @ 7.05.2009, 20:34) <{POST_SNAPBACK}></div>
nie zbyt przydatny![/b]
ty też^^
<div class='quotetop'>CYTAT(djmentos)</div>
WSZYSTKO WIESZ![/b]
tutaj pragnąłbym zwrócić uwage iż duża częśc osób korzysta z zapamiętywania haseł przez przeglądarke a co za tym idzie keylogger nie przechwyci haseł do poczty
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Hyh dobry keylogger przechwyci
<
wystarczy podebrać ciasteczka
<
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(kanar123 @ 8.05.2009, 9:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
wystarczy podebrać ciasteczka
<
[/b]
w cookies są hasła?od kiedy?bo nie wiedziałem...podaj mi adres portalu który trzyma hasła na kompie użytkownika w cookies,jak już to chyba id sesji

z tego co wiem to hasła są trzmane w
firefox - signons(x).dat,cert8.db,key3..db
opera - wand.dat
ie - protected storage

<div class='quotetop'>CYTAT(kanar123 @ 8.05.2009, 9:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
Hyh
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
<div class='quotetop'>CYTAT(DISCOVERIOUS @ 19.03.2009, 18:46) <{POST_SNAPBACK}></div>
Jeszcze spróbuj start > uruchom > msconfig > uruchamianie > winlogon.exe - OFF. Zrób restart i wtedy usuń plik winlogon.exe z X:WINDOWS[/b]

oj nie zawsze, program moza auomatycznie np co pol sekundy dodawac sie do rejestru, wiec nie ma szans, zabic taki proces mozesz poprzez podanie jedo PID w cmd. wiem bo sam takie cos stosuje i tak włąsnie zabijam.

Zrobic to mozesz w cmd poprzez:
Kod:
 taskkill /pid xxx
Gdzie xxx to numer PID procesu. znalesc go mozesz poprzez wpisanie
Kod:
tasklist

albo... zrobilem kiedys taki maly programik do wylaczania procesu, kazdy wylaczy
<
oprocz oczywiscie tych prawdziwych systemowych: Narzędziowka

ps.: ma jeszcze kilka malych opcji
<


Pozdrawiam;)

//edit: o kurde stary post z pierwszej stronki :/ ale przyda sie bo tego jeszcze nie ma
<
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
<div class='quotetop'>CYTAT(spiterbot @ 11.05.2009, 21:00) <{POST_SNAPBACK}></div>
powiedz mi jak odczytać hasło z cookie mistrzu...dajmy na to z naszej klasy,albo wp.pl[/b]

Mi kiedyś udało się takie coś zrobić programem IE Cookie Viewer.
 

Yakuza666

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2009
Posty
1
@up. Racja potwierdzam . Logi sa bardzo nie czytelne... mało przejrzyste . Ale Keylogger wporzo
smile.gif
ocena : 10/10
<
( jednak wiele razy był wrzucany na skanery przez co jest często wykrywany :/ )


pzdr.
Yakuza
 
Do góry Bottom