PA HAC 1.2

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam was koncze juz prace nad PA HAC 1.2 dodałem do niego nowe funkje takie jak:
+zabijanie antyvirów
+zabijanie obcych trojanów
+chat z ofiarą
PA HAC 1.2 jest juz dostepny na mojej stronce www.pahac.webpark.pl
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
hehe... - +zabijanie obcych trojanów - fajna funkcja ...
<

P.S. po co ona ... ?!?!
smile.gif

pozdro
 

smiley

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2004
Posty
9
ale zabijanie obcych trojanow to znaczy:
1) wszystkich po za PA HAC'kiem
2) czy tych ktore sie lacza z kims innym
??
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Taa kasowanie z dysku wszystkich programów które się łączą z netem np. Avant Browser
<
albo i jak się włączy jakaś opcja szpiegowska w winshicie to i systemik usunie
<

I komp będzie włączał PA HAC OS, który wyświetli migający ekran z napisem „Hacked by Guru Hacker” i zagra muzyczkę z PC Speakera
<

Hehe :)
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
usuwanie czyjejs pracy nie nazywa sie hacking a jedynie CHAMING i nie nalezy do milych rzeczy

tepie takich ludzi jak moge, ale co ino moge zrobic jak taki trojanem wojuje? no nic , trojany rzadza !!
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Odpowiedz :p

Witam was. PA HAC 1.2 zabija trojany(netbus, ggt, danton, Paszczur, Destruktor) i zabija Tez antyvirusy(mks skaner online,norton vr X, trojan remover vr X, mks vr X). Funkcja zabijania antyvirusów i trojanów działa cały czas (oczywiscie jak uaktywnimy te funkcje),PA HAC kasuje cały czas antyviry i trojanny wiec wystatczy raz odpalic tą funkcje i ofiara juz nigdy nie bedzie miała antyvira i trojana (oczywiscie z tych wymienionych). Dodałem te funkcje po to aby mój trojan sie czyms wyrózniał od innych.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
no spoko ... widac masz inwencje tworcza ...
smile.gif

A moze bys tak jush zrobil zeby usuwal Kasperskiego ....
<

pozdro..
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Originally posted by Plik
no spoko ... widac masz inwencje tworcza ...
smile.gif

A moze bys tak jush zrobil zeby usuwal Kasperskiego ....
<

pozdro..
Jak chcesz to moge dodać aby usuwal Kasperskiego to nie problem ale nie dzis zrobie to jutro bo dzis mi sie nie chce juz jutro czyli 29.04.2004. Pod wieczór bedzie juz dostepny
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Zrob zeby Widnowsa kazdego wywalal, to dopiero wtedy bedzie twoj trojan sie wyroznial
<
Ludzie na co komu opcja usuwania czyis trojanow :?:
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by PA HAC+--><div class='quotetop'>CYTAT(PA HAC)</div>
<!--QuoteBegin-Chochlik
Ludzie na co komu opcja usuwania czyis trojanow :?:
Głupie pytanie. Jak ktos chce miec kompa ofiary tylko dla siebie to wywala obce trojany
<
:-D
<
[/b]

Ronie dobrze, gdyby ktos chial miec tylko dal siebie to sam by sprawdzil ktore trojany maja dane proce i sam by je zabil recznie o ile twoj trojan ma opcje zabijania procesow... Zreszta rob jak chcesh to twoj trojan, ale mi sie wydaje ze ta opcja jest nie potrzebna i podpisuje sie do sl0ow zeusika:
usuwanie czyjejs pracy nie nazywa sie hacking a jedynie CHAMING i nie nalezy do milych rzeczy[/b]
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
To nie tak jak myslisz, jak juz tłumaczyłem ta funkcja jest po to aby do kompa ofiary miała dostep tylko 1 ososba majaca klijenta PA HAC
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Heh a i tak uwazam ze opcji takiej wogule nie powinno byc, i ze jest bezuzyteczna, bo nie wszyscy uzywaja tych trojanow ktore wyminiles w swoim trojanie, i ktos madrzejszy np. po spojrzeniu na otawrt port domysli sie ze tam siedzi twoj trojan i uzyje czego czego twoj trojke nie zabija, jednym zdaniem, nie sadze zeby ta opcja dobrze sie spisywala...

Ale z drugiej strony, badz co badz ciekawa opcja trojana z ktora sie jeszcze nie spotkalem i ty na nia wpadles, a inwencja tesh sie liczy, ale nastepna ciekawa opcje jaka wymyslish postaraj sie zeby byla bardziej uzyteczna
<
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
a uwazasz ze pa hac nie robi tego porzadnie ... skad takie przypuszczenie ... :?
P.S. Co zrobil bys porzadnie .. ?!?! :)
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam Was Funkcje PA HAC 1.2 działaja dobrze, testowało go troche osób i nikt jak dodtej pory sie nie skarzył. Jezli L4m3r nie wierzysz to sie zainfekój i skasuj antyvira
smile.gif
. Zycze wam dobrej zabawy. W nastepnej wersji dodam funkcje blokowania firewalli, zmienie szate graficzną i cos jesczez dodam.
<
<
8) :twisted:
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
a uwazasz ze pa hac nie robi tego porzadnie ... skad takie przypuszczenie ...
P.S. Co zrobil bys porzadnie .. ?!?![/b]

Zanczy mi chodzi o ta opcje zabijania trojanow, bo trojanow jest mnostwo i jesli zabija tam powiedzmy pare trojanow to to i tak duzo nie zmienia, totez wnoskuje ze ta opcja nie jest dopracowana i jest nie uzyteczna, ale zabijanie firewalli sie przyda. Jak ja bym robil jakas opcje to tak, zeby byla funkcjonalna i przydatna
smile.gif
A co do szaty graficznej to nie wiem po co trojanom jakiesz szaty graficzne, wystarczy przejzysty inetrfejs i juz, trojan jest po to zeby go uzywac zeby sie do kogos wlamac a nie podziwiac jego klienta, zamiast babrac sie w jakis wodotryskach lepiej popracowac nad funkcjonalnoscia, moje motto brzmi: nie liczy sie wyglad, tylko funkcjonalnosc....
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Dlaczego twój trojan jest taki brzydki ???? tzn. Nie ładny graficznie. Wszystko jest porozwalane a im program ładniejszy tym przyjemniej się z niego korzysta
smile.gif
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Ale S@s@n nie sadzish ze lepiej popracowac nad strona techniczna trojana a nie o jego wyglad, Mnie tam nie obchodzi czy jest szata graficzna czy nie, dla mnie jest wazna tylkos trona techniczna... Nawet chyba mniej lubi trojany z szata graficzna gdyz:
1. Kojarzy mi sie to raczej z z obrazkiem niz z trojanem
2. Czesto szaty garaficzne bywaja nie czytalene i mi np. utrudniaja prace z trojanem...

Jak was odraza widok trojana bez szaty graficznej to wole nie myslec co sadzicie o konsoli w Linuksie
<
 
Do góry Bottom