[Pascal] Patch? Początki ...

janeczek1987

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
4
Witam mam problem z pascalem mianowicie sciągłem go z tąd http://www.wsu.kielce.pl/pub/progs/tp7.zip i podobno trzeba do niego patcha bo cos jest nie tak proszę o pomoc a jeśli możecie to możecie mi podać linki do sprawdzonych stron gdzie można ściągnąć Pascala 7.0 ze sprawdzonym patchem i jak by można było mogli byście napisać co zrobić z tym patchem (ponieważ z tym mam największy problem) z gory dzieki i pozdrawiam
smile.gif
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Re: Pomocy z pascalem !!!!!!!

Originally posted by janeczek1987
podobno trzeba do niego patcha
podobno... tia hehe...
a probowales odpalic go chociaz? jak bedzie chodzil to po co Ci patch?
 

janeczek1987

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
4
mo fakt chodzi tylko że i to tylko tyle bo nie mam pojęcia wyskakiwał mi jakiś error a jeszcze bym prosił o szybciutki instruktaż w kilku zdaniach
<
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by janeczek1987
mo fakt chodzi tylko że i to tylko tyle bo nie mam pojęcia wyskakiwał mi jakiś error a jeszcze bym prosił o szybciutki instruktaż w kilku zdaniach
<
error -> sprecyzuj

co do "instruktazu". najlepiej czlowiek sie uczy jak sam kombinuje. ja polecam poleciec do najblizszej biblioteki i wypozyczyc jakas wiekowa ksiazke o pascalu - tam bedziesz mial ladny opis okienka i opcji. oprocz tego oczywiscie google - moze gdzie znajdziesz taki opis.
 

janeczek1987

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
4
co do errora wyskakuje konkretnie coś takiego Error 10: Unexpected end of file tylko to mi wyskakuje jak wcisne run i potem znow run
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by janeczek1987
co do errora wyskakuje konkretnie coś takiego Error 10: Unexpected end of file tylko to mi wyskakuje jak wcisne run i potem znow run
zdecydowanie zacznij czytac literature: badz w formie papierowej badz elektronicznej.
brakuje ci "end." na koncu.
 
Do góry Bottom