Paszczus 1.6.4 - nie mogę skopiowac plików od goscia

vain

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2003
Posty
11
Witam.

Mam pewien problem z paszczusem 1.6.4. Mianowicie podesłałem gosciowi server, wszystko cacy, ale nie mogę sciągac plików od niego.
Dokładnie wygląda to tak: wchodzę przez pliki, zaznaczam dyski, wybieram dysk, a gdy dochodze do interesującego mnie pliku na jego kompie, zaznaczam go i wybieram opcję GET. Oto chodzi?
Plik jest oczywiscie skopiowany do folderu download w Paszczusie, ale jego rozmiar wynosi 0 KB. :cry:
Czyżbym miał coś źle ustawione, czy może czegoś nie czaje?

Pzdr.
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Mozliwe ze to moj blad
smile.gif
w v1.7 sprobuje to poprawic
smile.gif
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
Czesc chodzi o to ze musisz w okienku "Co pobrac" wpisac dokladna powtarzam dokladna sciazke do pliku .powiedzmy ze plikt to np film(avi)
i nosi on nazwe xxx.avi i ten plik znajduje sie na dysku D w folderze filmy to w okienku "co pobrac" wpisujesz D:filmyxxx.avi a w okienku "gdzie zapisac" podajesz miejsce gdzie ma byc zapisany plik na twoim dysku np powiedzmy ze chcesz zapisac ten plik na twoim dysku D to wpisujesz w tym okienku D:xxx.avi musi byc w obydwoch okienkach zawsze ta sama nazwa pliku z rozszezeniem ok troche namotalem ale mysle ze kapniesz o co chodzi
smile.gif
 

vain

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2003
Posty
11
no czesc...

kurcze, właśnie tak robie, próbowałem juz wszystkiego i zawsze plik ma 0KB, chyba pozostaje miec nadzieje, że w najnowszej wersji bedzie juz wszystko ok.

dzięki za pomoc

Pzdr.
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hmm sciagasz poprzez klikniecie na plik i GET ?? czy wpisujesz obok nazwe pliku + sciezke i nazwe pliku do zapisania ??
 

vain

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2003
Posty
11
Witam.

Więc dokładnie robie tak:

Sprawdzam zawartość kompa goscia, aby ustalic gdzie jest wybrany plik (dokładnie interesuje mnie plik - config.dat z Gadu-Gadu)
Po ustaleniu wpisuje w okienku GET - C:program FilesGadu-GaduusersJaconfig.dat
W oknie poniżej wyszukuje miejsca gdzie chcę zapisac u siebie dany plik (wpisuje scieżke do folderu Download w Paszczusie i nazwę config.dat).
może coś tutaj źle robie?

Kliknięciem na plik i Get też próbowałem, albo nic się nie zapisuje albo plik z 0 KB.

Pzdr.
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
napisz tak:
w 1 Edicie: C:program FilesGadu-GaduusersJaconfig.dat
w 2 Edicie: config.dat

I powinno ladnie sciagnac :>
Po sciagnieciu plik pokaze sie w Download/ pod nazwa config.dat
 

pawel221

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2003
Posty
31
Ja prubowałem też wszystkich sposobów i żeden nie zadziałał. Mam nadzieje ze w wersji 1.7 juz kopiowanie plików będzie działało i będzie bardziej intuicyjne
smile.gif
smile.gif
 

vain

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2003
Posty
11
Witam.

Nic z tego, nie dałem rady skopiowac, ale wielkie dzięki dla was za chęć pomocy.

Do Neo - mozesz podac orientacyjny termin, kiedy wyjdzie Paszczus 1.7 i czy udostępnisz go dla użytkowników forum?

Dzięki i pzdr.

sorry nie potrzebnie pytałem o wersje 1.7, bo przed chwilą zauważyłem że już jest dostępna...
 
Do góry Bottom