Paszczus 1.7 HELP PLZ

rockboy182

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
3
Prosze nie wyrzucajcie tego posta stad gdyz to jest dzial na ktory zaglada najwiecej ludzi a potrzebuje pomocy
<


sciagnalem Paszczusa 1.7 na dysk i zeby sprawdzic jak to dziala wlaczylem sobie server
dwa pliki
game-upx.exe oraz game.exe

po czym odpalilem clienta paszczusa....wszystko bylo dobrze do czasu restartu KOMPA....po ponownym uruchomieniu zadne pliki exe poza moim komputerem sie nie odpalaja nic nie moge zrobic absolutnie nie wiem jak mam usunac ten problem...jedyne co to udalo mi sie otworzyc moj komputer i na pasku wpisac adres tej storny ;/

HELP !!

ALE ZE MNEI LESZCZ
<
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
zanim sie win uruchomi wciskaj F8
Wejdziesz do menu (nie wiem jak sie nazywa, po imprezie ciezko mysle - ale..), wybierz tylko wiersz polecen i teraz najtrudniejsze.
Jest w DOSie (bo teraz powienienes miec linie DOSa przed soba) taka komenda do przywracania rejestru zdaje sie
Kod:
regsetup
Tutaj ktos z Windowsem musialby wesprzec moja pamiec (trzeba otworzyc pomoc systemu Windows i poszukac komendy DOSowej do "przywracanie rejestru" <- pod takim haslem nalezy szukac), na pewno sie pomylilem z tym regsetup ale powiedzmy ze wiadomo o jaka komende chodzi i trzeba to odpalic z przelacznikiem
Kod:
/RESTORE
(Ten przelacznik tez bedzie w pomocy systemu Windows aczkolwiek jestem bardziej pewien przelacznika niz samej komendy).
Po tych zabiegach powinno sie po chwili skanowania czy tam nie wiem czego robienia - pojawic sie takie menu gdzie mozna wybrac date rejestru - wybierz jak najstarszy zapis i wczytaj go :)
Jesli masz mozliwosc dojscie do "pomoc systemu Windows" to poradzisz sobie sam, inaczej poczekaj az ktos sprawdzi i dopisze brakujacy kawalek opowiesci.

PS: Naprawde FIXME bo nie pamietam, albo napiszcie ze sie nie pomylilem - to bedzie sukces :)
 

rockboy182

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
3
Dzieki ale mam windowsa Xp i jakos sie uporalem z tym
sciagnalem z netu trojan removera i prawym nacisnalem "uruchom jako" i odznaczylem "chroń mój komputer...." i w ten sposob exe zadzialal jak juz zainstalowalem Trojan removera to w taki sam sposob go wlaczylem i usunal mi to wszystko
smile.gif


----

Ale trapi mnie teraz jeszcze jeden problem jak odpalam klienta i sie lacze ze swoim ip to dalej dziala mi Paszczus

JAK GO USUNAC na DOBRE z mojego kompa ???
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Mysle ze to nie bedzie takie proste, Paszczus w zamysle mial byc trojanem ktorego nie da sie usunac.... Jego programista wlasnie do tego go przewidzial.. ;>
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by rockboy182
Ale trapi mnie teraz jeszcze jeden problem jak odpalam klienta i sie lacze ze swoim ip to dalej dziala mi Paszczus

JAK GO USUNAC na DOBRE z mojego kompa ???

1.sprubój tak: połacz sie z serwerem u siebie i w kliencie sprawdz informacje o serwerze (nie pamietam jak to jest w paszczusie ale powinna ci wyskoczyc nazwa pliku serwera i sciezka dostepu tak jak jest to w innych trojanach) ja sie nieda to wykonaj punkt 2 i 3 (trzeba miec troche wyobraźni)

2.ctrl+alt+delete -> menadzer zadań - procesy - na tej liscie na pewnno znajduje sie plik serwera , - zabij ten proces, wyszukaj ten plik skasuj go

3.start - uruchom - msconfig - sprawdz co ci sie uruchamia przy starcie, wszystko czego nie jestes pewien usuń (mozesz tez uruchomic regedit i pogrzebać w run`ach)
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Originally posted by I_v0
Mysle ze to nie bedzie takie proste, Paszczus w zamysle mial byc trojanem ktorego nie da sie usunac.... Jego programista wlasnie do tego go przewidzial.. ;>

Masz I_v0 racje do tego zmierzam, aby sie go wogle nie dalo usunac
<

A co do tego, ze nie mogles uruchomic zadnego pliku exe to twoja robota :> bo ja np uruchamialem trojana juz z hmmmm 500 razy
<
i wszytsko mi chodzi jak nalezy :>
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
<
Łaaaaaaaaaaaaaaaał tryb awaryjny -> rejestr(lub win.ini itp) -> poszukac.... i po sprawie...
w trybie awaryjnym sie raczej nie wlaczy...
 
Do góry Bottom