Paszczus problem z połączeniem i instalacją...

Ca_rry

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2005
Posty
3
witam! a wiec skonfigurowalem paszczusa (wpisalem maila i haslo niezle nie?
<
) spakowalem UPX pliczek tak jak powinno sie to robic wg tworcy. Spakowalem rarem zeby przeszedl przez poczte i wszystko sie udalo... IP mam od kolezanki bo ma gg i uzywa aster z tego co wiem bo IP wyglada na stale...(po przeliczeniu na host mam nazwe aster) no i wlaczyla wyskoczyl blad podczas odpalania(tak powinno byc) doszedl do mnie mail ze zainstalowala i ip... tylko ze ip takie jakbym instalowal lokalnie na swoim komupterze! nie wiem wlsanie co z tym fantem zrobic... bo maile dochodza ale ip sie nie zgadza... pomozcie mi... instalowalem jeszce Paszczusa u kumpla do treningu na neostradzie i bylo brak polaczenia i mail nie doszedl...
jestem laik wiec badzcie laskawi;D
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
no skoro jest inne to może to wewnętrzne co ?? a jeśli tak to jest za NATem i sie nie połączysz.
 

Ca_rry

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2005
Posty
3
a wiec jakiego mam uzyc programu? tylko zeby byl lawy w obsludze prosty w instalacji i mial funkcje podobne jak Paszczus Prosiak czy Cobra.... ja mam SDI
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Ca_rry
a wiec jakiego mam uzyc programu? tylko zeby byl lawy w obsludze prosty w instalacji i mial funkcje podobne jak Paszczus Prosiak czy Cobra.... ja mam SDI

ggt ,ggct ,wspomagacz ,ggh
 
Do góry Bottom