PaSzCzuS v1.8

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
No to teraz czekam na PaSzCzusA pod LINUXA 8) przerzuć się z Delpgi na C++ i Paszczus pod Lina jest gotowy 8) 8) 8)
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Serwer, Server bo Clienta to można przez WineX i Wine przepuścić i działą a z serverem to raczej lamer by go przez :!: WIneX nieprzebuścił
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hmm nawet dobry pomysl :> Ale to w wolnym czasie bym zrobil a po 2 musialbym sobie przypomniec na nowo cale C
<
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
C Jak ma się linuxa to nawet zabardzo nietrzeba sobie przypominać bo cały Lin jest pisany w C a jak z nudów w wolnym czasie zabierasz się do penetrowania kodu linuxa i naprawe, modyfikacje go to C++ ma się w małym palcu.
<
<
<
<
<
<
<
 

ether

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
2
>> da sie jakoś usunąć PaSzCzuSa 1.8 (oprocz formata i kill server z clienta
<
) ??? <<
 

Mifczu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
26
bledziki?

Po pierwsze trojanik pierwsza klasa. Ale chyba ma pare malutkich bledow.

1) Chodzi o informacje o serwerze moim zdaniem powinno byc informacja pod informacja

System operacyjny...
Folder windows ...
itp itd

a przeskakuja pokolei i na koniec pojawia sie "czas pracy systemu ..."

2) Ale tego to nie jestem pewien bo narazie odpalalem tylko na swoim kompie
<
ale moge wspomnac najwyzej mnie poryjecie
smile.gif
chodzi o zakladke pliki chyba nie dziala (ale mowie ze tylko na swoim kompie testowalem) bo powinienem widziec po obu stronach swoje dyski a widze tylko po lewej
smile.gif


3) To chat podczas rozmowy ofiara nie widzi swoich wypowiedzi. To moze byc dla niej mylace
smile.gif


Wielkie sory jak cos sie pomylilem lecz chce pomuc w rozwoju tego trojanka bo moim zdaniem jest naprawde fajny
smile.gif


Pozdrowienia dla autora
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Pliki dzialaja jak najbardziej :> chyba ... co do Informacji o Serverze to all bedzie poprawione w v1.9 :> A co do Chata i wypowiedzi kierowanych od strony servera to dodam mozliwosc aby ofiara widziala co pisze
smile.gif


Thx za Uwagi itp, Neo
 

zapasnik

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
10
A ja robie edit server no i zapisuje maila i hasło.Pozniej chce odczytac dane i mi tylko hasło pokazuje.No ale wsylalem lamie server i jak chcialem polaczyc to ciagle mi wyskakiwało "łe hasło".Co mam zrobic?
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Originally posted by SlashBeast
C Jak ma się linuxa to nawet zabardzo nietrzeba sobie przypominać bo cały Lin jest pisany w C a jak z nudów w wolnym czasie zabierasz się do penetrowania kodu linuxa i naprawe, modyfikacje go to C++ ma się w małym palcu.
<
<
<
<
<
<
<
no super wiesz....
LOL trojan pod linucha no LOOOOOOOOOOL
zajebiscie...... :roll: :roll:
smile.gif


dobra neo zrob w editservie haslo...(przypuszczam po wypowiedzi jednego goscia ze nie ma) a mi powiedz jak sie robi editserv
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Neo ale pierdzieli się KILL SERWER niemoge zabić go tzn niby go KILL ale nie KILL hehe więc musze go ręcznie wywalić bo mam taki nawyk uruchamianie wszystkich SERVERÓW żeby potestować trojany 8) , a pozatym fajnie server napisałes jak wyrąbuje go z rejestru to po restarcie mam znowu wpis z nim, obecnie paszczus jest najpopularniejszym trojanem dla Begginerów, I JAKAŚ NOWA SZATA GRAFICZNA BY SIĘ PRZYDAŁA
 

zapasnik

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
10
Originally posted by Neo
eh haslo ma zostac takie jakiego bylo :> nic nie zmieniac
smile.gif
A to przepraszam jakie jest to hasło?Bo juz jeden trojan jest zainstalowany o kolegi i szkoda by mi było nic w tym kierunku teraz nie robic :?
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hasła nie da sie zmienic :> a Ty Dexter przestan mi truc "dupe" bo ci nie powiem :>
 

zapasnik

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
10
Neo ehehe ok rozumiem.Ale jakie jest to hasło?Bo jak chce je zobaczyc editserverem to mi tylko mojego mailap okazuje ktorego tam zapisałem.
 

Mifczu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
26
Originally posted by Neo
Pliki dzialaja jak najbardziej :> chyba ... co do Informacji o Serverze to all bedzie poprawione w v1.9 :> A co do Chata i wypowiedzi kierowanych od strony servera to dodam mozliwosc aby ofiara widziala co pisze
smile.gif


Thx za Uwagi itp, Neo

Thx Neo za wziecie moich uwag poduwage
<


A tak wogle to se pomyslalem ze fajna funkcja bylaby mozliwosc zakladania serwera ftp na kompie ofiary
smile.gif
tylko wtedy musialaby byc opcja co uruchomienie windowsa wysylanie maila z adresem ofiary
smile.gif
bo np u modemowca czy nawet neostradowca dlugo by serwerek nie zabawil. Wiem ze jest opcja przegladania plikow itp. Ale fajnie by tez bylo przegladac przez dowolnego klienta ftp
smile.gif
Moznaby np takiej ofiarze dac cynk
smile.gif
ej mam fajny adresik ftp masz poprzegladaj sobie
smile.gif
Ciekawe jakieby bylo zdziwienie tej osoby jakby zobaczyla tam swoj dysk
smile.gif
Moze by taka opcje dac jak nie 1.9 to moze juz w 2.0
smile.gif
 
Do góry Bottom