Paszczus

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
Mam male pytanie,gdzies przeczytalem ze wpaszczusie 2.0-rc2 jest powiadomienie na gg. czy ktos moze mi powiedziec jak to mozna ustawic bo nie moge tego znalezc :cry:
 

Silver

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2003
Posty
17
Zeby miec ta opcje, to chyba trzeba posiadac wersje płatną Paszczusa. Zagadaj z Neo i ustal cene 8)
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Originally posted by Silver
Zeby miec ta opcje, to chyba trzeba posiadac wersje płatną Paszczusa. Zagadaj z Neo i ustal cene 8)
JAk wypkupi Delphi za 17 tysiecy to moze zacznie zarabiac na pszczusiu
<
ludzie sie beda rwac :-D
szybko sie zwroci
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
A powiem Ci Dexter ze mam platna i darmowa wersje i wcale nie kosztuje 17 tys
<
(znaczy kumpel ja ma a ja ja uzywam, jak cos to mam dokumenty itp
<
:p) A co do zrwocenia to moze i juz sie zwrocilo
smile.gif


A co do PaSzCzuSia v2.0-rc2 to posiada mozliwosc powiadomienia na GG oraz maila
smile.gif
do wyboru
smile.gif
zagadaj do mnie na GG #4977951 to sie jakos dogadamy
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Neo
A powiem Ci Dexter ze mam platna i darmowa wersje i wcale nie kosztuje 17 tys :D (znaczy kumpel ja ma a ja ja uzywam, jak cos to mam dokumenty itp :p:p) A co do zrwocenia to moze i juz sie zwrocilo :)

Zle chyba Dextera zrozumiales, a powiem Ci ze ma nawet racje.
Za ta komercje to Cie do ciupy moga zgarnac :)
 

orzysz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
2
Witam! Sciągnołem sobie tego paszczusa 2.0 rc-2. No i teraz nei wiem co mam wysłać do ofiary? Jestem tam game.exe, upx.exe. Ktory plik mam wysłać ??
 

RK

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2004
Posty
2
w starszych wersjach PASZCZUSIA (np. 1.7) były 2 pliki - game.exe i game-upx.exe jako serwery, game.exe wykrywalny dla antywirósów a game-upx.exe tylko dla kasperkiego pozdro
 

slawek775

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
1
lol

kurde juz norton wykrywa tego trojanika :cry: czy ktos z was ma moze mks vir 2004 bo moj kumpel ma wlasnie tego antywira i zastanawiam sie czy mu wykryje trojana jak mu go podzuce
<


ps. do czego w koncu jest ten plik upx.exe
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Służy do pakowania plików EXE — np. jak napiszesz program jakiśtam o objętości 1MB i przepuścisz przez UPX to będzie miał tylko np. 720KB, ale za to im mniejszy będzie (można wybrać różne stopnie kompresji) tym wolniej będzie chodził bo więcej pamięci będzie potrzebne do rozpakowania :cry:
 

Silver

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2003
Posty
17
Ma ktos jakis programik "oddzielny" do (auto cenzura) NAV :? ?? Potrzebny mi bardzo :?
 
Do góry Bottom