Pełna anonimowość

Tixaro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2008
Posty
6
Witam, tak, jak brzmi nazwa chodzi tu o pełną anonimowość w sieci. Wiem że istnieją proxy i programy różnego typu, a mi chodzi oto żeby ktoś podał jakiś program ... który dobrze ukrywa informacje o nas. Miałem Anonymizer'a ale trail się skończył ;/...

Zna ktoś program który nas dobrze maskuje i nie chodzi mi tutaj tylko o przeglądarkę, ale o całą sieć i najlepiej jak by wykorzystywał Elite proxy
smile.gif


Ostatnio była taka sytuacja, że do mojego kolegi napisała jakaś "Pani" :

-Cześć tu Pani Ania to ty Karolina
~Tak
-...

I tak dalej.. kolega się z nią bawił przez chwilę, ale potem się zdenerwował i zaczął ją ""tyrać""
<
A ona na to :
-Jestem z policji xD
- to jest twoje ip, właśnie sprawdzam gdzie mieszkasz
~hahaha
-mieszkasz w Ś******** Kamilu
smile.gif


A on się tak osrał ;p


Dobra koniec opowiadania, zna ktoś dobry programik żeby mnie nie wykryli ?
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Informacje o ip może zdobyć każdy np. przez WHOIS.
TOR jest bezpieczny ( http://www.torproject.org/ ).
Możesz też stestować jakiegoś anonimowego VPN'a np Relakks ( relakks.com ), wtedy działanie będzie bardziej "globalne".
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
TOR prowadzi logi, na wypadek większych przekrętów za pomocą tej sieci.
Podobno.
 

Tixaro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2008
Posty
6
Dobra instaluje TOR'a wcześniej ze stabilną wersją coś mi nie chodziło, teraz spróbuje tą 0.2.1.2-alpha

dam znać czy działa

================================================================================
==========
Krok 1: Ustawienie Tora jako przekaźnika sieci
1. Sprawdź, czy twój zegar jest dobrze ustawiony. Jeśli jest to możliwe, zsynchronizuj swój zegar z publicznymi serwerami czasu.
2. Sprawdź, czy prawidłowo działa rozwiązywanie nazw (tzn. czy twój komputer potrafi otrzymać prawidłowy adres IP dla podanej nazwy serwera).
3. Wyedytuj dolną część swojego pliku torrc. (Zajrzyj do tego wpisu FAQ po pomoc.) Upewnij się, że podałeś co najmniej Nickname i ORPort. Utwórz katalog podany w DataDirectory, jeśli jest to potrzebne, i sprawdź, czy właścicielem tego katalogu jest użytkownik, który będzie uruchamiał Tora. Jeśli chcesz uruchomić więcej niż jeden przekaźnik, to świetnie, ale ustaw proszę opcję MyFamily w plikach konfiguracyjnych wszystkich przekaźników.
4. Jeśli używasz zapory ogniowej, otwórz w niej przejście, by połączenia przychodzące mogły dostać sie do skonfigurowanych portów (ORPort, plus DirPort, jeśli go włączyłeś). Upewnij się, że dozwolone są wszystkie połączenia wychodzące, aby twój przekaźnik mógł dotrzeć do innych przekaźników Tora.
5. Uruchom ponownie swój przekaźnik. Jeśli wypisze jakieś ostrzeżenia, zajmij się nimi.
6. Zapisz się na listę mailingową or-announce. Ma ona mały ruch, dzięki niej będziesz informowany o nowych stabilnych wydaniach. Możesz także zapisać się na or-talk (większy ruch), gdzie ogłaszane są nowe wydania rozwijane (testowe).
7. Przejrzyj podręcznik. Strona podręcznika najnowszej stabilnej wersji zawiera listę wszystkich możliwych opcji konfiguracyjnych dla klienta i przekaźnika. Jeśli używasz rozwojowej wersji Tora, to podręcznik jest tutaj.
================================================================================
==========
Wszystko spox ale wyjaśni mi ktoś jak zrobić PKT.2 ?
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Musisz sprawdzić, czy prawidłowo ustawiłeś DNS. Możesz spingować adres, podając nazwę domenową. Jeśli otrzymasz odpowiedź z podanym IP, to znaczy że dobrze
 

Tixaro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2008
Posty
6
chodzi mi oto : 3. Wyedytuj dolną część swojego pliku torrc. (Zajrzyj do tego wpisu FAQ po pomoc.) Upewnij się, że podałeś co najmniej Nickname i ORPort. Utwórz katalog podany w DataDirectory, jeśli jest to potrzebne, i sprawdź, czy właścicielem tego katalogu jest użytkownik, który będzie uruchamiał Tora. Jeśli chcesz uruchomić więcej niż jeden przekaźnik, to świetnie, ale ustaw proszę opcję MyFamily w plikach konfiguracyjnych wszystkich przekaźników.
 

kadaj17

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2007
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(KaViOr666 @ 28.06.2008, 19:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
Spróbuj użyć Hide IP.
Bardzo dobry program.[/b]


Polecam również ten program... Hide IP gdy dobrze skonfigorujesz naprawde zadowalająco działa. Jeszcze raz polecam ten program, ukryjesz sie
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Nie ma pojecia Pełna anonimowość. Mozna tylko probowac sie ukryc
smile.gif

Poszukajcie jakis szybszych proxow lub sami postawcie serwery socks na jakis kompach .
 

Tixaro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2008
Posty
6
<div class='quotetop'>CYTAT(kadaj17 @ 29.06.2008, 16:58) <{POST_SNAPBACK}></div>
Polecam również ten program... Hide IP gdy dobrze skonfigorujesz naprawde zadowalająco działa. Jeszcze raz polecam ten program, ukryjesz sie
smile.gif
[/b]

Ten program jest płatny a jak znasz do niego seriala to bym się ucieszył
smile.gif



<div class='quotetop'>CYTAT(FDJ @ 29.06.2008, 19:04) <{POST_SNAPBACK}></div>
Nie ma pojecia Pełna anonimowość. Mozna tylko probowac sie ukryc
smile.gif

Poszukajcie jakis szybszych proxow lub sami postawcie serwery socks na jakis kompach .[/b]

Wiem
<
, ale przynajmniej chcę się ukryć żeby nie było tak, że ktoś se wchodzi na gg i już wie gdzie mieszkam ... itd.
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
Bardzo ważne jest to co napisał FDJ - w internecie nie istnieje coś takiego jak pełna anonimowość. Naprawdę. Nie ma i tyle. Natomiast co do ukrywania się w gg: W opcjach wyłącz opcję połączeń bezpośrednich i już twoje IP będzie niewidoczne. Nie będziesz mógł co prawda wysyłać przez gg plików, ale z tej opcji chyba nikt i tak nie korzysta.

Niestety zdobyć Twój adres nadal będzie bardzo łatwo - wystarczy, że ktoś da Ci link do odpowiednio zrobionej strony, która zapisze mu twój adres IP. Ale jeśli będziesz chodził po necie przez proxy to oczywiście zostanie zapisany adres proxy.

Niestety z proxy jest jeszcze jedna sprawa - otóż ktoś może specjalnie postawić swój serwer proxy i monitorować na nim ruch. Może to zrobić Policja(choć wątpię, bo oni mają większe problemy na głowie) albo ktokolwiek inny - żeby na przykład wykraść komuś hasła kto zalogował się gdzieś używając cudownego proxy
smile.gif
 
Do góry Bottom