Pełne ukrycie ip, proszę o porady jak

amstaff88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2012
Posty
5
Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można ukryć/zamaskować swoje ip tak aby najlepsze programy, również policyjne nie poradziły sobie z odnalezieniem własciwego, poczytałem na temat tora i też go sciągnąłem, już mi spasował:) ale to jest chyba punkt podstawowy, czytełem o wyłączeniu cookies, javy, flasha itp. i też przeglądanie stron za pomocą tora przez serwer proxy. Prosze o porady konkretnych kroków co należy zrobić/zainstalować/przekierować tak aby ip było nie możliwe do zidentyfikowania? i czy przeglądarka firefox od tora ma automatycznie wyłączone wspomniane cookies/flash/java?
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można ukryć/zamaskować swoje ip tak aby najlepsze programy, również policyjne nie poradziły sobie z odnalezieniem własciwego, poczytałem na temat tora i też go sciągnąłem, już mi spasował:) ale to jest chyba punkt podstawowy, czytełem o wyłączeniu cookies, javy, flasha itp. i też przeglądanie stron za pomocą tora przez serwer proxy. Prosze o porady konkretnych kroków co należy zrobić/zainstalować/przekierować tak aby ip było nie możliwe do zidentyfikowania? i czy przeglądarka firefox od tora ma automatycznie wyłączone wspomniane cookies/flash/java?
Nie da się ukryć IP w 100%.
Jak chcesz być anonimowy to kup np. ipredatora.
Cena 15EUR / 3 miesiace.
 

amstaff88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2012
Posty
5
Chciałbym się dowiedzieć jakie kroki stawiać? chodzi mi czy można przeglądać strone w przeglądarce TORa, przy jego współpracy poprzez jakis zagraniczny serwer proxy, a następnie poprzez tunel vpn? czy to już za duża i nie potrzebna organizacja? a może w innej kolejnosci?
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
To, że będziesz łączył się przez VPN to nie znaczy, że będziesz anonimowy.
 

amstaff88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2012
Posty
5
Nie da się ukryć IP w 100%.
Jak chcesz być anonimowy to kup np. ipredatora.
Cena 15EUR / 3 miesiace.

To, że będziesz łączył się przez VPN to nie znaczy, że będziesz anonimowy.

to jak to wkońcu, jedni piszą że przez ipredator bede anonimowy (oczywiscie nie w 100%) a drudzy że przez vpn nie będe, a ja proszę o podowiedzenie w kilku krokach co pierwsze wlaczyc, przez co przekierowac i na czym skonczyc przesylanie danych tak aby bylo namieszane i nie wiadomo skad:)
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Ja polecam Tora...jeśli masz dość szybki internet. Jeśli masz wolny nie używaj go bo ci znacznie przymuli neta. Pozdrawiam
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Chodzi o to, można zidentyfikować człowieka nie po adresie IP, a po profilu co on robi. Ale to raczej ciebie nie dotyczy :)
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Ale ty w internecie zostawiasz. Facebook, twitter i inne bzdety.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Chodzi o to, można zidentyfikować człowieka nie po adresie IP, a po profilu co on robi. Ale to raczej ciebie nie dotyczy :)
Oczywiście, tak samo jak człowieka może uderzyć piorun. Jednostki tego doznały, ale nie znaczy to że jest to zagrożenie życia dla każdego człowieka na ziemi.
 

amstaff88

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2012
Posty
5
To już wyjaśniliście mi kwestię związana z ip, fajne podsumowanie z piorunem :) I jeszcze takie pytanie, nie będe już zakładał nowego tematu, czy połącznienie z internetem na smartfonie jest bardziej anonimowe niż przez kompa? TOR jest również na smartfony z androidem czy te zostawiają mniej śladów w internecie? nie zapisują logów w przeciwieństwie do kompa?
 

Avare

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2012
Posty
4
Dobrym programem do zmiany IP jest Expat Shield.Instalujesz, uruchamiasz i gotowe. Program zmienia IP ile razy będziesz tego potrzebować (musisz robić to ręcznie). Program darmowy i w full wersji.
 
Ostatnia edycja:

Avare

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2012
Posty
4
Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można ukryć/zamaskować swoje ip tak aby najlepsze programy, również policyjne nie poradziły sobie z odnalezieniem własciwego, poczytałem na temat tora i też go sciągnąłem, już mi spasował:) ale to jest chyba punkt podstawowy, czytełem o wyłączeniu cookies, javy, flasha itp. i też przeglądanie stron za pomocą tora przez serwer proxy. Prosze o porady konkretnych kroków co należy zrobić/zainstalować/przekierować tak aby ip było nie możliwe do zidentyfikowania? i czy przeglądarka firefox od tora ma automatycznie wyłączone wspomniane cookies/flash/java?

Dobrym programem do zmiany IP jest Expat Shield.Instalujesz, uruchamiasz i gotowe. Program zmienia IP ile razy będziesz tego potrzebować (musisz robić to ręcznie). Program darmowy i w full wersji.
 
Do góry Bottom