Perfect keylogger konfig

esdedwa

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
78
No wiec mam problem z przesyem logów na maila i FTP...Wystakuje mi jakis error ze niemam poączenia z netem lub niemozna sie poączyć...Mimo to mam neta caly czas ... Napewno niepomylilem sie takze w wpisywani hasla i logina do maila...Unable to connect co to za cham!!!!!!
 

zuku18

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2004
Posty
8
xdd

:!: co do maila sprawdź 3 razy hasło, login i serwer SMTP jesli nie pomoże to załóż skrzynkę na innym serwerze np. wppl, onet.pl, interia.pl, tlen.pl, gazeta.pl
:!: co do ftp sprawdź 3 razy login, hasło, host name, jeśli jestes za firewallem (śćiana ogniową) to zaznacz opcję "Use passive mode" i wejdz na swoje ftp np. za pomoca programu Total Commander i stwórz w nim folder o nazwie ftp potem w ustawieniach keylogera w pole "Remote dir" wpisz: /ftp/
 

esdedwa

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
78
oka.na maila przychodzą loga ale..Jestem za Natem i chciałbym zrobić ftp da rade?? Jesli tak to piszcie>I oco chodzi z tym portem ftp 21???
<
???przedewszystkim jaki progs do tego???
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Jak to zorbic FTP ?? Jush ktos wymyslil FTP (File Transfer Protocol) wiec po co drugi wymyslac ?? DObra czepiam sie sczzegolow ale nastepnym razem pisz ze chcesh postawic serwer FTP a nie chcesh go robic....

FTP serwera nie powstawisz, chyba ze Ci administrator zrobi forwarodwanie...
 

esdedwa

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
78
Ja jestem adminem umiem robic forwarda...Sugerujesz mi forward na port 21 tak??
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Ja dzisiaj właśnie próbowałem Serv-u i wszystko by mi się podobało gdyby nie to że transfer oscylował w granicach kilkuset bajtów
<
mimo że i klient i ja mieliśmy dobre, nieużywane prawie w tym czasie łącza.
 

esdedwa

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
78
Cerberus o co w nim chodzi...Niby robi servera z kompa i podaje adres IP ale nawet ja niemoge sie do niego dostac ... 0 linka.
 
Do góry Bottom