perfect keylogger- test ok, reszta bad ;p

figarom

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2005
Posty
1
Hmnnn nooo fajnie- mam konto na o2, test wyszedł dobrze, wszystkie logi z mego kompa przysłało
<
lecz z kompa kogoś innego nie przysłało
<


HeLp Me!

aha- jaki jest serial do najnowaszego pk?
 

robgr10

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2005
Posty
11
Widze ze tesz masz problemy z pk. ja mam wer 1.5.3.6 i mam troche inny problem... przy testowaniu ftp i mejla wszystko jest ok... a potem cisza jak makiem zasiał :/ (z instalacji na moim pc)... nie wiem czy wogle jest jakis sens jego uzywac czy wybrac jako alternatywe "wspomagacza"... ponoc tez ma wbudowany keylogger... i opcji troche wiecej
<
)

napisz moze jaka masz konfig soft swojego pc ze Ci pk dzial. ja napisze co sam mam (moze dlatego nie chodzi u mnie):
/-------------------------nieaktualne----------------------------/
WinShit XP pro bez zadnych SP.
co moze zaklucac? hmmm podejrzewam ze NAV2005 lub ZoneAlarm (chociaz zadnych alertow z ich strony nie było)... konto e-mail tez mam na o2...


Pozdr,
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
[..] WinShit XP pro bez zadnych SP. [..][/b]
mam dla ciebie pytanie troszeczke odbiegajace od tematu
ale na temat twojego postu

wymien chociaz 5 przykładów dlaczego winshit to porozmwjamy
i nie kto inny ma wymieniac, chcialbym to uslyszeć własnie od ciebie :?
 

robgr10

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2005
Posty
11
[..] WinShit XP pro bez zadnych SP. [..]
mam dla ciebie pytanie troszeczke odbiegajace od tematu
ale na temat twojego postu

wymien chociaz 5 przykładów dlaczego winshit to porozmwjamy
i nie kto inny ma wymieniac, chcialbym to uslyszeć własnie od ciebie :?[/b][/quote]

sorki za OT no ale dobra... oto pare powodow:

1-WinShitXP to wielka skarbnica dziór, na które łatki powstają, ale mija relatywnie duuuzo czasu zanim powstanie łatka....
2-WinshitXP nie daje sie zainstalować w konwencjonalny sposob przez magistrale SATA (i pare innych podobnych problemow sprzetowych np.
bez SP ma problemy z dyskami pojemniejszymi niz 127GB)
3-WinShitXP ma kiepska organizacje danych
4-WinShitXP widzi tylko FAT,FAT32,NTFS....
5-WinShitXP ma spore wymagania sprzetowe
6-WinShitXP jest podatny na Wirusy, Robaki itp itd....

aaaa przecieez mialo byc 5 powodow.... ale dodam jeszcze do tego ze trzeba teoretycznei za niego płacić, a w tej cenie miesci sie mało wbudowanych aplikacji... no i monopolistyczne zapedy MicroSoftu....

to by było na TYLE.

A pomoc już nie potrzebna, sam sobie poradziłem
%3C


Pozdr,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
1-WinShitXP to wielka skarbnica dziór, na które łatki powstają, ale mija relatywnie duuuzo czasu zanim powstanie łatka....[/b]
heh, w tym momencie z lukami systemowymi nie ma az tak wielkiego problemu poniewaz microsoft, uruchomil usluge, w ktorej blady wyslane przez ciebie sa rozpatrywane automatycznie link
a linuxowy kernel jest bez błędny ? ?

2-WinshitXP nie daje sie zainstalować w konwencjonalny sposob przez magistrale SATA (i pare innych podobnych problemow sprzetowych np.
bez SP ma problemy z dyskami pojemniejszymi niz 127GB)[/b]
z ta magistrala to nie wiem, bo sie nie znam, ale xp nie ma zadnych problemow z moim 160gb

3-WinShitXP ma kiepska organizacje danych[/b]
co probujesz przez to powiedziec ?

4-WinShitXP widzi tylko FAT,FAT32,NTFS....[/b]
a jakie bys chcial zeby widział ?

5-WinShitXP ma spore wymagania sprzetowe[/b]
heh, moze i problem ale przeciez, owczesne systemy unixowe tez potrzebuja dobrego sprzetu zeby poprawnie smigac w srodowisku graficznym < xfree86>

6-WinShitXP jest podatny na Wirusy, Robaki itp itd....[/b]
poniewaz najwieksza ilosc userow go uzywa

aaaa przecieez mialo byc 5 powodow.... ale dodam jeszcze do tego ze trzeba teoretycznei za niego płacić, a w tej cenie miesci sie mało wbudowanych aplikacji... no i monopolistyczne zapedy MicroSoftu....[/b]
heh komercja najwiekszy problem microsoftu, 100%right

p.s jak taki zly to zawsze mozesz zmienic na inny
 

robgr10

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2005
Posty
11
1-WinShitXP to wielka skarbnica dziór, na które łatki powstają, ale mija relatywnie duuuzo czasu zanim powstanie łatka....
heh, w tym momencie z lukami systemowymi nie ma az tak wielkiego problemu poniewaz microsoft, uruchomil usluge, w ktorej blady wyslane przez ciebie sa rozpatrywane automatycznie link
a linuxowy kernel jest bez błędny ? ?
nie ale wszelkie łatki wychodzą szybciej....

z ta magistrala to nie wiem, bo sie nie znam, ale xp nie ma zadnych problemow z moim 160gb
[/qoute]

prawdopodobnie masz zainstalowane ServicePacki


3-WinShitXP ma kiepska organizacje danych
co probujesz przez to powiedziec ?

chodzi mi o to że podstawę organizacji danych w windowsie stanowia napedy fizyczne

4-WinShitXP widzi tylko FAT,FAT32,NTFS....
a jakie bys chcial zeby widział ?

fajnie by było aby obslugiwał jeszcze pare rodzajow...


5-WinShitXP ma spore wymagania sprzetowe
heh, moze i problem ale przeciez, owczesne systemy unixowe tez potrzebuja dobrego sprzetu zeby poprawnie smigac w srodowisku graficznym < xfree86>

no ale zżeraja troche mniej zasobow co nie???


6-WinShitXP jest podatny na Wirusy, Robaki itp itd....
poniewaz najwieksza ilosc userow go uzywa

no i co jeszcze ciekawego wymyslisz?? w systemach unixowych zwykle nawet po zainfekowaniu czyms duzego kalibru da sie uruchomic system, a w windowsie to czesciej bywa ze dupa zimna...

heh komercja najwiekszy problem microsoftu, 100%right
za kase jaką dostają powinni lepiej przetestowac system zanim go wypuszcza....

p.s jak taki zly to zawsze mozesz zmienic na inny


obecnie mam linuxa, ale przyzwyczajenia i ze tak powiem niektore przyczyny odemnie niezalezne zmusily mnie do trzymania ciagle windowsa na dysku....


Mysle ze nie ma sensu debatowac co lepsze a co gorsze i dlaczego. Na pytania odpowiedzialem ale klucic mi sie nie chce a z takich postow to najczesciej wynikaja klutnie... dobra to koniec OT... znajdzie sie jeszcze po 1000 argumentow i 1000 kontrargumentow wiec nie chce mi sie tego ciagnac... i tak swoje zdanie mam i nie zmienisz jego... wiec....

Peace,
Robert
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
heh sie z toba w 75 % nie zgadzam, ale no nic, masz linuxa wiec nie bede sie z toba klócił :p
 
Do góry Bottom