Pewna Gra

Unbel

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2009
Posty
5
Witam jestem tutaj nowy (totalne newbie), zauważyłem że w pewnej grze ktoś zmienia wartości cyfrowe, np. zmienia ilość strzelonych goli/asyst. Gra ta to Netsoccer, nie wiem czy większość o niej słyszało, ale mam pytanie do was.. aby zmienić wartość tych goli, trzeba znać kod tej gry? jakiego języka się używa do programowania "programów" które ową wartość zmieniają.
 

Unbel

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2009
Posty
5
Komputerowa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
K

Khalt

Gość
Hm... CheatEngine i jedziesz xD. Załączony do programu tutorial powinien wystarczyć.
 

Unbel

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2009
Posty
5
CE nie działa na takich grach ;]

Edit: Dzięki za wypowiedzi, no cóż jeśli moderator może to niech zamknie ten temat bądź usunie.
 
K

Khalt

Gość
Jeśli 'komputerowa', to nie ma bata żeby CE nie działał... kod musi mieć XD.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
no i? jeżeli coś wykonywane jest po twojej stronie to jazda


często CE działa na takie rzeczy na jekie teoretycznie nie powinien xD np. ultra krótki czas odświeżania skilla w kalu czy metinie.
 
K

Khalt

Gość
Albo GodMode/unlimited ammo/granades/ ... w SC CT Versus xP.
 

Unbel

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2009
Posty
5
No dobrze, ale trzeba mieć bardzo dobre obeznanie. Widziałem kilka poradników a nawet ten zawarty w programie, że mnoży się czasem ilość wartości przez 8, ale nie wiem czy to tak w każdej grze?
 
K

Khalt

Gość
...

Przy pierwszym włączeniu CE powinien Ci się włączyć tutorial. Wykonaj wszystko krok po kroku i użyj tych samych sposobów oraz swojej inteligencji żeby zrobić to samo z grą, o której mówisz.
 
Do góry Bottom