PHP Ogame bot

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
Do tego co umieściłem nie wrzucę :no: gdyż wyszła nowa wersja ;]
To wersja z nowymi zabezpieczeniami(aby utrudnić wykrycie), i kilkoma poprawkami.
http://kurtyny.webd.pl/game.rar
Plik readme w środku.

obecnie pracuje nad auto fleetsave, potem zajmę się przepisaniem bota z PHP na C++(narazie C++ znam słabiutko, ale teraz będe miał przez pół roku wykłady z podstaw programowania komputerów więc w maju może będzie już wersja .exe) dzięki czemu każdy bez problemu odpali bota bez instalacji żadnego innego softu ;]
 

McMarco

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
17
Jeszcze jedno pytanko odnośnie tego :
Wymagania:
Komputer(lub zdalny serwer) z obsługą PHP i zainstalowanym rozszerzeniem cURL.[/b]

O co chodzi z tym rozszerzeniem?? Do tego trzeba mieś jakis program czy cos ??? Bo nie kapcze
<

jaki program otwiera to rozszerzenie przede wszystkim
<
??

z góry dziękuję
smile.gif
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
To jest super =] Dziś właśnie naszła mnie ochota pograć sobie w ugame (szybsze ogame) i szukałem bota, a tu widze bot na official
smile.gif
Mam takie pytanko, dało by się to przerobić aby działało na www.ugamela.net.pl ? Tam nie ma kluczy sesji, ani niczego podobnego. Ja niestety z php to jestem na -1 więc jeżeli autor miałby 5 minut czasu byłbym wdzięczny
smile.gif

BTW. Nie zna ktoś darmowego hostingu z obsługą cURL? Nie chce mi się tych wszystkich gratów na dysk ściągać i instalować samemu ;x
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
Originally posted by Ford.+--><div class='quotetop'>CYTAT(Ford.)</div>
miałby 5 minut czasu[/b]
mój bot nie gra w Ogame(czyt. nie rozumie gry) czyli nie ma znaczenia czy gra jest podobna czy nawet identyczna jak ogame, wystarczy ze stoi na innym silniku i właściwie wszystko trzeba pisać od początku

<!--QuoteBegin-McMarco

O co chodzi z tym rozszerzeniem?? Do tego trzeba mieś jakis program czy cos ?? ? Bo nie kapcze
<

jaki program otwiera to rozszerzenie przede wszystkim
<
??
http://pl.php.net/manual/pl/ref.curl.php
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Jakoś sobie sam poradze
<
Bo wszystko jest identyczne, nawet id budynków, badań tylko nie ma klucza sesji. I taka mała uwaga: bot nie działa. Zainstalowałem cURLa, wszystko, zalogował się itp. itd. Buduje pierwszy budynek: elektrownia. Potem się odświeża i... koniec, biała strona, już się nie ładuje :/ Muszę ręcznie odświeżyć i dopiero idzie dalej, ale co z tego jak przy następnym budynku to samo... Elektrownia się wybuduje, ale dalej już nie. Mógłbyś się temu przyjrzeć? ;]
Ed. Dokładniej jak się zatrzymuje to się odświeża i w przeglądarce zostaje taki adres:
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
naprawdę ciężko mi powiedzieć co chodzi, u mnie odświeżanie działa, odświeżanie jest realizowane przez meta-refresh, może twoje przeglądarka blokuje coś takiego, spróbuj w innej i powiedz czy też tak jest?

ps. jesteś pewien że jak odświeżysz stronę ręczenie to bot przeskakuje do następnego budynku?
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Przeskakuje o ile tamten już się buduje, wtedy pisze "rozpoczęto budowę coś tam", jeżeli za mało surowców to "oczekuję na budowę coś tam", a jeżeli wszystko ok i poprzedni budynek wybudowany to idzie do następnego. Przeglądarka to Firefox.

Jeszcze jedna mała sprawa, mianowicie przerobiłem ten skrypt, ale przy logowaniu pisze "Taki użytkownik nie istnieje". Jako, że programowaniem w curlu nigdy się nie zajmowałem metoda "wywal co nie pasuje, a resztę zmień na jakie ci się wydaje" nie zdała egzaminu. Jeżeli miałbyś jakieś 5 minut, bo potrzebuje samo logowanie.
Adres do stronki logowania: http://ugamela1.home.pl/ugamela2/login.php
Dzięki
<
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Tylko sie nie śmiać prosze
<

<?php
require_once('../funkcje.php');

$adres='http://ugamela1.home.pl/ugamela2/login.php';
$post=array('v' => '2', 'login' => LOGIN, 'pass' => HASLO);

$link=curl_init($adres);

curl_setopt($link, CURLOPT_POSTFIELDS, koduj_post($post));
curl_setopt($link, CURLOPT_REFERER, 'http://www.ugamela.net.pl/');
przegladarka($link);

curl_exec($link);
curl_close($link);
?>[/b]
 

McMarco

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
17
Dobrze, zainstalowałem rozszerzenie, teraz znowu problem
<

mam przeglądarke Firefoxa i gdy plik index.php dam na Run (run w Delphi
<
) to juz mi nie wyskakuje błąd o rozszerzeniu, tylko wczytać się strona nie może. I pisze mi w karcie Wczytywanie....
Jakby miało jakies to znaczenie to w lewym dolnym rogu w Mozilli pisze :
Połączony z Localhost.... a ten pasek (gdzie sie strona ładuje) cały czas jest pusty...
Nie wiem co jest
<
proszę o pomoc
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Identyczna sytuacja jest gdy mi się strona "zacina" przy odświeżaniu o czym pisałem wyżej.
 

McMarco

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
17
ale mi sie wogole nic nie włącza cały czas biała strona i zadnego adresu...
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
wersja na ugame(tylko logowanie):
http://kurtyny.webd.pl/ugame.rar

Originally posted by McMarco
ale mi sie wogole nic nie włącza cały czas biała strona i zadnego adresu...
1) podałeś dobry login, hasło i uni w pliku konfiguracyjnym?
2) jeśli odpalasz na zdalnym serwie pamiętaj o chmodach
3) sprawdź czy Apache jest odblokowany na twoim firewall'u
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Działa. Szkoda, że można rozbudowywać tylko jedną planetę, można inne, ale trzeba ręcznie zmieniać numery. Co ciekawe w tej wersji odświeża się bez problemu ;]
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
no to wynika że złe hasło, login lub uni do ogame podałeś

EDIT:
ciesze się że działa, jak mi się uda napisać tego bota w c++ to mam nadzieje że wszystkie problemy znikną ;]
 

McMarco

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
17
hmmm własnie wszystko sprawdzam... nie doszukuję sie błędu zadnego:)

co moze byc przyczyną? co moglem przeoczyc?
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Dobrze, mam opanowałem badania, budowanie, ale tutaj jest mały problemik, budować można tylko na głównej planecie, przydałby się jakiś skrypcik który pobierałby listę planet, a w pliku np. budowanie.txt wpisywało by się:
id planety=id budynków
bo jeżeli ktoś ma np. matke i 5 kolonii to raczej matka jest najbardziej rozbudowana, a kolonie potrzebują wsparcia bota ;] Umieszczenie takiego cuda w następnej wersji było by czymś bardzo mile widzianym ;]
Ew. Można tak jak ja właśnie próbuję, ale mi nie wychodzi.. dla każdej planety osobny plik php i txt i wtedy odpalało by się np. pare zakładek i już ;] Tylko, że mi nie działa.
Pozdr i dzięki jeszcze raz
<
 

McMarco

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
17
Ford. a jakiego programu używasz do utwarcia tych skryptów ??
smile.gif
i zarazem potem ich uruchomienia???
smile.gif
 

Ford.

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2008
Posty
13
Do edycji to używam wordpada. A do uruchomienia Apache 2.2 + PHP 5.2.5 + cURL (w paczce z PHP jest).
 
Do góry Bottom