Pierwsze kroki ...

maty

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2006
Posty
3
witam chciałbym się wprowadzić w świat hackingu niestety jak narazie nie mam o tym większego pojęcia
<
. słyszałem że warto zacząć od keylogerów. moge prosić o linki gdzie jest opis tych programików oraz krok po kroku jak się nimi posługiwać...
także jakieś strony gdzie jesy opisane jak można konkretnie coś za ich pomocą zdziałać
prosze o pomoc...
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
trzeba zapytać na forum bo wszyscy 'hackerzy' tak robia? :|
Ile w tym dziale masz keyloggerow? (PK, VSK, TSK i wieeele innych i co, nic nie widziałes w tym dziale?) Nie lepiej samemu poszukac?
Aha, od kiedy keyloggery to hacking? hmm...
 

maty

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2006
Posty
3
dzięki za bardzo uprzejmą i merytoryczną odpowiedź
prosiłem o linki a otrzymałem jakieś niezrozumiałe komentarze
jak nikt nie ma zamiaru pomóc to lepiej niech nic nie pisze
 

LAMHAC

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2005
Posty
57
OOOoooo... LOL, ROTFL i nie wiem co jeszcze. Totalna lama :| mogłeś napisac chłopcze że sie nie znasz na tym wszystkim i żeby ktos pomógł w obsłudze ale to raczej nie jest hacking :/ chcesz to napisz do mnie na gg moze coś ci pomoge
<


P.S ten temat przenieście do działu z humorem
<
 

dr4g0

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2006
Posty
5
witam chciałbym się wprowadzić w świat hackingu niestety jak narazie nie mam o tym większego pojęcia
<
. słyszałem że warto zacząć od keylogerów. moge prosić o linki gdzie jest opis tych programików oraz krok po kroku jak się nimi posługiwać...
także jakieś strony gdzie jesy opisane jak można konkretnie coś za ich pomocą zdziałać
prosze o pomoc...[/b]
Kroczek po kroczku i mokro w kroczku...
www.pl.wikipedia.org/wiki/keylogger
 

maty

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2006
Posty
3
po pierwsze nie nazwałem keylogerów hackingiem tylko że na ich podstawie chciałem się pomału zaznajamiać
po drugie jasno napisałem że sie na tym nie znam a w poprzednim poście pisze że tego nie zrobiłem
po trzecie prosiłem o linki do np. tutoriali gdzie są opisy i ich nie dostałem
po czwatre nie chce pomocy na gg bo nie mam konkretnego pytania
tak ogólnie to chyba sam poszukam infa bo tu trudno sie czegoś dowiedzieć
 
Do góry Bottom